Anyukák, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mostanában folyamatosan azt látom, hogy a kislányokat CSAK rózsaszínű ruhákba öltöztetik. Pedig annyi szép színes ruha van még, én is a kislányomat öltöztettem sárga, piros stb színű rucikba. Múltkor is átengedtem a zebrán egy ovis csoportot, és 10-ből 9 kislányon csupa rózsaszín ruha volt. De minden, a kiskabát, sapka, sál, harisnya. Ez lett a divat? Ciki a többi szín?
2015. dec. 10. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is lányom van, és vadászom a nem rózsaszín ruhákat. :) Ha egy üzletben a lányos ruhákat megnézzük, hááát, 80%-a rózsaszín, ciklámen, vagy valami árnyalata. Turiban is vásárolok többször, ott szoktam találni jó minőségű, nem rózsaszín ruhákat is. Illetve legutóbb a H&M fiú részlegén vettem neki egy sötétkék és egy piros bársonynadrágot.
2015. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

14 hónapos a lányom és kb 2 db rózsaszín ruhája van. A többi kék, sárga, szürkés, lila, bordó, zöld, fehér, piros, a kabátja is sötétlila, a téli nadrágja sötétbarna, a csizmája lila. Én nagyon sok nem rózsaszín ruhát látok a boltban is.

Mondjuk kinek mi tetszik. A rószaszín nekem soha nem tetszett, meg nekem sok, ha egy gyerek csupa rózsaszínben van. De ha neki és az anyjának ez tetszik, akkor ez van...

Nem tudom mi lett a divat, de a H&M webshopját szoktam nézegetni és nincs teel rózsaszínnel, meg F&F ruhákat is mindig megnézem és ott is alig van rózsaszín.

Szerintem egyáltalán nem ciki a többi szín. :)

Meg pl a lányomnak nem is áll jól a rózsaszín szerintem. :)

2015. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen...felénk is minden kislány - ahogy én szoktam mondani - szaloncukornak van öltöztetve. A nővérem azt mondta 5 éve, hogy szereti, ha a lányát lánynak nézik, mert fiús az arca, és ezt jelzi a ruhákkal. Ebből 3 sztori kerekedett ki:


1. öreg néni, unokahúgomat látva: jaj, miért van rózsaszínben ez a cuki kisfiú?:D

2. vettem neki egy almazöld ingecskét, mikor pici volt. a nővérem megkért, hímezzek rá valamit, de ne zölddel, mert az fiús:D:D

3. a gyerek 5 évesen csak a rózsaszín és lila cipőt és ruhát hajlandó felvenni, amiknek megtalálása a kisvárosban, ahol élnek, sok szabadidőt igényel:D


tipp: c&a és h&m, nagyon szép ruhák vannak, normális áron, bézs, világoskék, mindenféle színben kislányoknak is.


az a fura nekem, hogy a felnőtt nők se hordanak csak rózsaszínt, miért adnak a gyerekeikre csak azt?


27 hkm (kisfiú van a pocakomban)

2015. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Pont fordítva.A rózsaszín a ciki.Rengeteg ízléstelen ember van.
2015. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

én is hányok már a sok málnacukorka jelmeztől.

pedig én szerettem a rózsaszínt,de ebben a mennyiségben csak megundorodni lehet tőle.

2015. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én nem látok annyi rozsaszinbe öltöztete kislányt ,söt lányom csoportjában sem ,lányomnak sincs annyi rozsaszin ruhája ,de van kék,bordo ,zöld fehér,piros ,barackszinü.
2015. dec. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Én lányomnak mindenféle színű ruhája van. A rózsaszín amolyan biztonsági szín, mert mindenből lehet hozzávalót kapni.
2015. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!