Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora 2.5 éves fiatok lába?

Mekkora 2.5 éves fiatok lába?

Figyelt kérdés
A fiam most 18 honapos és 23-as cipoket hord. Gondoltam a leàrazàsok alkalmàval megveszem màr jovo télre neki a cipoket, csizmàkat. De fogalmam sincs, hogy mekkora lehet egy 2.5 éves kisfiu làba..( Egy màsik oldalon làttam, hogy van akinek 28-as, mig a màsik gyereké 24-es 4 évesen.) Mit gondoltok nagyjàbol meg lehet ezt elore hatàrozni vagy semmi értelme? :)
2015. dec. 12. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Az enyèm 25-öst hord,augusztus óta azelött 1cipö kb 2hónap.20-ról rögtön 22-es kellett egy nyár alatt.Most kicsit megállt.18hósan ugyanekkora cipö kellett ha mindenkèpp vennèk tèlit 25-öst esetleg kisebb 26-ost vennèk.De nem garancia semmi :)
2015. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy èrtem 2,5èvesen 25-öst :)
2015. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25 hónapos 2-3 havonta kinövi a cipőit. Most 26 os lába van, 4 éves unokateso 25os cipőt hord egy éve. Nem lehet kiszámítani hogy mennyit fog nőni a lába egy gyereknek főleg nem lehet egy évre előre cipőt venni.
2015. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére, amiket tavaly vettem neki leàrazva, azok mind jok lettek. (hotaposo, bakancs, bokacsizma, sportcipo) Azt hiszem idén most ezt kihagyom, nagyon bizonytalan vagyok. Megveszem majd akkor, amikor szuksége lesz rà. :) Koszi a vàlaszokat!
2015. dec. 12. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éves kor után picit lelassul a növekedés, nem nagyon lehet kiszámolni.

Olyan ruhákból tárazz csak be, amik alapdarabok és szinte bármelyik évszakban hordhatók: pólók, farmer, zokni stb...

2015. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ruha az van boven kb. 5 éves korig minden megvan. Baràtnomnek gyerekruha butikja van, ugyhogy màr a siruhàtol kezdve, a furdogatyàig minden van. (2-3 télikabàt, plusz tavaszi kabàtok, lényegében csak cipore kell koltenem, zsàkszàmra kapjuk tole a ruhàkat)
2015. dec. 12. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Két barátnőmnek is 2,5 éves a fia. Mindkettőnek 24-es lába van, az egyikük télire már 25-ös bakancsot vett a vastag zokni miatt. A lányom majdnem 5 éves, neki meg 26-os lába van. Előtte 1,5 évig volt jó a 24-es méret. Aztán most tavasszal 25-ös kellett, most télre meg már 26-os. Szóval totál kiszámíthatatlan szerintem.
2015. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!