Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisfiúknak tényleg káros...

Kisfiúknak tényleg káros lehet harisnyanadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Egy ismerős anyuka mondta nemrég,hogy ő bizony nem ad a 2éves fiára harisnyanadrágot,mert állítólag valamiféle káros hatással van a fiúk nemi szervére.Én teljesen elképedtem,mert ilyenről még sosem hallottam.Szoktam is a 3éves fiamra adni.Igazából az anyuka sem tudta megmagyarázni,hogy miért is káros,ő is hallotta valakitől.

Szerintetek van valóságalapja a dolognak?


2015. dec. 14. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem.annyira nem szoros hogy bármi kárt is tegyen.
2015. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szoros, az nem tesz jót. De a lányoknak se a túl szoros bugyi. A lényeg a méretválasztás, hogy kényelmesen elférjen benne a felszerelés.
2015. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,erre gondoltam én is,hogy nem jó ha szoros,de hát erre azért nyilván odafigyel az ember.Ezen kívül nem tudom elképzelni,hogy milyen kárt okozhatna.
2015. dec. 14. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, mint az alsónadrággal is. Akkor káros, ha szoros. Ha kényelmesen elfér benne minden, akkor nincs baj a harisnyával.
2015. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
LOL
2015. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Annyi a valóságalapja, hogy ha szoros, akkor a heréket nagyon megemeli és pont azért lógnak, hogy alacsonyabb hőmérsékletet tudja tartani a test, mint a hasüregben lenne. Hidegben felhúzódik, melegben lelóg. Harisnya esetén, ha nagyon tapad, nincs meg a heréknek a szabad mozgása. De ez igaz az alsónadrágra is, és a nadrágokra is. Nem értem anyuka miért pont a harisnyát emelte ki.
2015. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinél a heréket túl szorosan a testéhez nyomja a nadrág, akkor az káros az ondótermelésre nézve. Nem lehet, hogy ebből ered valami félinfója az ismerősnek?
2015. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 6os teljesen jól leírta a lényeget, erre gondolhatott az ismerősöd.
2015. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 írta le a lényeget... ment a pacsi.
2015. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!