Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A túl hangos zene, pl. ha...

A túl hangos zene, pl. ha discoba vagy bálba mennék, az mennyire káros a magzatra?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
MR-re kellett mennem, nah, az hangos, és még az sem okoz problémát a magzatnak. Egy buli pláne nem fog!
2015. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha a buli/bál tömegében hasba könyökölnek, az viszont nem használ.
2015. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Vízben van... te mennyit hallasz a víz alatt?


Három héttel a szülés előtt még klubkoncerten voltam.

2015. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, nem okoz problémát. De nemrég volt itt egy hasonló kérdés, ahol leírták, hogy valamelyik terhességi hét után akár károsodást is okozhat a nagyon-nagyon hangos zaj, vagy a nagyon hangos huzamosabb ideig hallgatott zaj. Valószínűleg egy diszkó egyik kategóriába se tartozik, de heti rendszerességgel nem ajánlatos menni.
2015. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anya elment bulizni velem hat hónapos terhesen, és elesett és én azonnal elkezdtem jönni. De minden király csak legyél nagyon óvatos. :)
2015. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: ennyi erővel a sarki boltban is eleshetett volna. Vagy otthon a fürdőszobában.
2015. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem mennék. Magad miatt és kicsit miatt sem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2015. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!