Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van itt olyan anyuka, aki 4-5...

Mincajani kérdése:

Van itt olyan anyuka, aki 4-5 évesnek még használ bodyt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már nem! 3,5 évesen lett szobatiszta, akkor még használtam pár hónapig. De csak addig,amíg kísérgetni kellett a wc-re. Utána már nem, mert csak neki lett volna nehezebb előtte és utána gombolgatni.
2015. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Max. 3 évig használtuk.
2015. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem kb 2éves korukig használtunk badyt. Kis túlzással 5évesen már majdnem suliba megy. (fiam 6éves 2hónaposan mehetett volna ,de visszatartottuk)
2015. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

3 éves koráig használtuk éjjel, addig volt rajta pelus, nappal előbb lett szobatiszta, akkor el kellett hagyni.


nem tudom elképzelni, hogyan tudná egy 4-5 éves megoldani a ki-be patentolást a lábai között. szerintem több a hátránya mint az előnye ebben a korban

2015. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni, hogy sérült kislányom van, és a pelenka megtartásamiatt kell neki + nagyon hamar felfázik, ezért kell. Olyan írjon, akinek van olyan, amit már nem használ, és esetleg továbbadja. A részleteket privátban megbeszéljük
2015. dec. 21. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Scampnál árulnak nagy méretet is.

Keress rá!

2015. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nálunk a patent begombolas se megy, mert nem tudja korának megfelelően használni a kezeit, ugyanakkor nagyon fontos lenne jóparat beszerezni, mert speciális óvodába jár, ott is jelezték hogy kellene neki, börzén nem találtam, max gyártótól lehetne rendelni, de megmondom őszintén, ahhoz kicsi sok kell, hogy 1500 ft/db-ert megrendeljem, itthon ráadásul nem is használunk újat.
2015. dec. 21. 15:53
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ennyi idős gyerekre már nem is lehet kapni.
2015. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kapni? 152-es is van.
2015. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajna tényleg csak venni tudsz mert ennyi idősre nem adnak rá használtba nincs is ekkora méret.
2015. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!