Mosódiót használ valaki babaruhákhoz?

Figyelt kérdés
A dm-ben kapható folyékony mosódiót néztem ki a babaruhákhoz. Valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban?

2015. dec. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én folyékony mosódióval mosom a kisfiam ruháit. A fehérekhez adok hozzá mosószódát is. Öblítő helyett pedig mosó parfümöt teszek az öblítő helyére (harmatcsepp illat). Én szeretem, de az almát nekem semmi nem szedi ki a fehér ruhából. Most múlt féléves.
2015. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én külön nem fertőtlenítettem, mert úgy voltam vele, hogy úgy is mindent át vasalok, amit meg nem lehet, pl mellény, kabi, stb. azt át gőzöltem belül.
2015. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az alma nekünk is maradandó nyomot hagy. :(
2015. dec. 7. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég tértem át a biomosásra, mert a nagyobb gyermekem ekcémás, pici baba testvérkéjének pedig amúgy is ezt ajánlják. Leírom a tapasztalataimat.

Én hagyományos, darabos mosódióval mosok, mosószódával felturbózva. A fehér ruhákhoz mosószódát használok oxigénes fehérítővel 60°-on, hogy hosszan fehérek is maradjanak (a mosódió magában beszürkíti sajnos). Öblítő helyett pedig 10%-os ecet (SEMMI szaga nem marad! Tényleg!), mert ez fertőtleníti és puhítja a ruhákat, plusz néhány csepp mosóparfüm, mert ettől szuperfincsi illatuk is lesz. A világ összes foltjára pedig, akár almára is, meleg szívvel ajánlom a marhaepe szappant. Csodaszer. Lekörözi a Vanish OxiAction-t és a Vanish mosószappant is, ráadásul teljesen környezetbarát.

2016. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!