Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Burberry kabátot egy 2 évesnek?

Burberry kabátot egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]


Most 2 éves de a 4 évesnek valót vásárolnám meg és ha nagyobb is rá most, de majd hordja amég bele nem nő.

Az átmeneti időszakra megfelelő lenne és évekig kitart.


2016. jan. 11. 17:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Te pénzed...
2016. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán érjen a térde alá, az ujját pedig hússzor felhajtod inkább csak azért hogy "menő" legyél, hogy b-t vettél?
2016. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy baromság ennyi pénzért kabátot venni egy kisgyereknek, pláne hogy nem is az ő mérete. Konkrétan mi értelme Van?
2016. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima piros kabat..meg ha lenne vmi burberry minta lathatóan..de ez igy semmi.
2016. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyivel nagyobb méretet veszel, senki nem fogja elhinni, hogy nem csak turiztad a Hádában. :)

Gondold el, úgy fog kinézni, mint egy lelencgyerek...

2016. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért kitolás egy 2 évesre 4 évesnek való kabátot adni, mert nem fog tudni benne mozogni normálisan. Más kérdés, hogy bénán is áll majd rajta. Vegyél rá 3 évesre valót inkább, ha nem túl nagy. (nem néztem a cm-eket) Az én gyerekeimen is volt B. ruhája (nyári ruha, térdnadrág, ing), de méretben megfelelő (kaptuk őket, nem vettem).
2016. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

1 a te pénzed azt veszel amit akarsz.


2 de mivel kérdezted én nem venék ilyen nagy kabátot főkép mert tul nagy lenne ,ha csak nem 98 cm a 2 évesed mert akkor nincs gond vele de ha csak 90 cm gyereked akkor hülyén fog álni rajta .mivel 4 éves méret az 104 cm jelent .

2016. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
De ez miért lesz jó neki? Igazából mi a kérdés?
2016. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha ezen akarsz spórolni, hogy nagyobb méretet veszel azért hogy évekig hordhassa, akkor nem vagy olyan anyagi helyzetben, hogy Burberry kabátot vegyél a gyerekednek. Az a réteg, aki ezt megengedheti magának gond nélkül, pont akkorát fog venni amekkora kell és lehetőleg nem is egyet, hanem legalább 2-3 különböző fazonban-színben.

Egyébként én se értem, hogy ennek mégis mi értelme van??? Még ha annyira hiper-szuper akciós lenne, hogy kihagyhatatlan és ezért megveszed a nagyobb méretet mert mondjuk nincsen már kisebb méret, az még azt mondom megértem. De nem tűnik túlságosan alkalmi vételnek...

2016. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon csúnya kabát, iszonyúan túlárazva.
2016. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!