Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg nézik szülők, hogy a...

Tényleg nézik szülők, hogy a másik gyerekén milyen márkájú a ruha?

Figyelt kérdés

Az oviban sz egyik anyuka szülői után odajött hozzám és megkérdezte, hogy hol veszem a fiam ruháit? Mert szeretne ő is ott körülnézni. Mondtam neki, hogy ami volt rajta, azt hol és melyik üzletben vettem. Meg is köszönte, majd másnap reggel, amikor vittük a fiúkat az oviba, odajött hozzám és közölte, hogy minek ilyen flancos drága cucc a gyerekre. Ajánlottam neki, hogy ne most nézelődjön, majd ha leárazás van, mert én is akkor szoktam onnan vásárolni.De folytatta...hogy nekem miért nem jó a turkáló???Semmi bajom vele persze,de én inkább a vaterán nézelődöm,ha valami olyan kell, ami máshol épp nincs, vettem már ott szép, minőségi ruhát a gyereknek, de mindegy volt neki, megsértődött.

Egyébként még korábban meghívott minket a kisfia szülinapi bulijára és mivel a kisfiúnak is tetszett a én fiam egyik pulcsija, amit az említett "flancos" üzletben vettem, vettem neki is egy ugyanolyat, plusz egy játékot ajándékba.

De most pénteken közölte, hogy "turi buli" lesz náluk, úgyhogy mi nem illünk a képbe :( ami miatt a fiam itt zokogott egész hétvégén :((( Ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni? A kisfiú és az én fiam eddig a legjobb barátok voltak az oviban:( de félek ezután az anyuka megtesz majd mindent, hogy ez ne így legyen:((((


2016. jan. 31. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát azzal még nincs baj, hogy megtetszik neki valami és megkérdezi, hogy hol vettétek.

De ami utána jött az gáz. Ha drágának találja, akkor ne vegyen és ezt nem kellett volna ilyen gorombán közölnie veled. Az meg nagyon gáz, hogy emiatt a szülinapra sem akarja, hogy menjen a fiad. Főleg így, hogy jó barátok. Nagyon gáz az illető anyuka.

2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más nézi-e, én nem nézem.

Ha velem így beszélne valaki, biztos nem hagynám szó nélkül. Amikor elkezde, hogy minek ilyen flancos ruha, minimum annyit kapott volna, hogy semmi köze hozzá, de ha rosszabb napomon kap el, akkor nem úszta volna meg ennyivel.

2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég kemény sztori... én azt hittem, ha valaki csóró, akkor meghúzza magát. Legalábbis az én időmben ez volt. Nem tudsz mit csinálni. Fejre állhatsz és kakukkolhatsz, észt akkor sem tudsz verni a fejébe.
2016. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én is úgy érzem, hogy nem az én hibám, főleg nem a fiamé. Mégis ő szenved miatta.Mondtam neki, hogy nyugodtan adja oda az ajándékot a kis barátjának.(Talán nem dobja ki az anyuka....:()
2016. jan. 31. 18:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Türelmes ember vagyok, feleslegesen nem konfrontálódom, de ez egy olyan eset, amikor megmondtam volna a magamét, szépen nyugisan, de elmagyaráztam volna, hogy akkor most vissza lehet venni. Kérdező, ne hagyd magad! A gyereket sajnálom.
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Aztaqqqqrva mik vannak?? Oké megkérdezi, de hogy még másnap kérdezi tőled hogy minek neked ilyen flancos cucc? Én totál kiborultam volna és visszakérdeztem volna hogy neki nem mindegy? Turi-buli? Tiszta irígy ez a nő! Eszembe se jutna azért nem meghívni amiért drágább ruhákat veszel mint én. Nyilván mindenki olyat venne ha megtehetné, na de ezért kiakadni. A gyerekek ezek után biztos nem lesznek jóba. De azért ha legközelebb is beszól valamit,ne hagyd magad! Vívd ki magadnak a tiszteletet, ne beszéljen így veled!!! Sajnálom a gyerekeket. :(
2016. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: melyik üzlet ez? Nyilván van, akinek a HM is flancos, van, akinek csak a MamasPapas. A sztori ígyis úgyis gáz, tényleg csak kíváncsi vagyok. Priviben is jó.
2016. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szegény gyerekek. Az ő fia azért, mert ilyen anyja van, a te fiad meg azért, mert így elveszítheti a barátját. Sajnálom.

Az emberek irigyek, ez van. :(

2016. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez komolyan gáz egy anyuka!

En is kivancsi lennek mi a flancos bolt

2016. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Őszintén, felőlem gucci gyerekruhát is vehetnél, akkor sem lenne joga beszólnia.


Maximum kultúráltan közölnie hogy köszöni, de ez nem az ő árkategóriája sajnos.

2016. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!