Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis kérdés! Ha a fiam...

Bölcsis kérdés! Ha a fiam leönti magát valamivel, ugye átöltöztetik a váltóruhába. De mi van akkor, ha a váltóruhát is leönti valamivel, vagy csak elesik, és nincs másik ruha?

Figyelt kérdés

Ilyenkor a bölcsi ad valamit, vagy esetleg más gyerek szekrényéből adnak neki ruhát?

És a pólót is bemenetelkor át kell váltani, vagy csak a cipőt és nadrágot? Köszi


2010. okt. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ahová a fiam járt ott voltak a bölcsinek ruhái(többnyire olyanok, amiket otthagytak mások) és azt adták rá ilyen esetben. ügyesebb napokon sokszor talpig idegen cuccban hoztam haza. és akkor persze kimosva vitte vissza minden szülő. mikor eljött bölcsiből sok kinőtt, de jó ruháját odaadtam a bölcsinek, szívesen fogadták(de gondolom bölcsije válogatja).

nálunk csak cipőt és nadrágot kellett váltani.

2010. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk több váltóruha van, mert az ilyen kicsikkel még elég sok minden történhet, meg az anyukák se viszik haza minden nap a ruhákat. Bugyiból is sok van, meg pólóból is. Talán nadrágból van csak egy váltó.

Meg igazából most az a plusz 1-2 póló nem sok helyet foglal.

2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen átöltözteti ha van mibe.nekünk a szülőin azt mondták,hogy jó sok váltoruhája legyen odabent,pl.:3-4 bugyi,3-4poló,2-3harisnya,1-2pár zokni,2nadrág/szonya.én nem hallottam-legalább is nem volt szó róla-,hogy a bölcsinek lenne olyan ruha amit rádhatnak,ha netán nics a gyerek szekrényébe saját...
2010. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Holnap kezdi, beraktam 3 váltás ruhát, csak elég lesz.
2010. okt. 10. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2-3 váltás ruhát érdemes odatenni. Nálunk nincs reggel átöltözés, sőt, még a kinti cipőt sem kell levetni, mert reggeli után rögtön mennek ki a szabadba.
2010. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!