Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ezen az oldalon, miért büszkél...

Ezen az oldalon, miért büszkélkednek sokan, azzal, hogy mennyi bír a gyerekén megspórolni?

Figyelt kérdés
Tènyleg ilyenek a jó anyák ? Tènyleg ez a normalis ?
2016. febr. 21. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én még speciel, sosem találkoztam ilyennel.
2016. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az esz nélküli penzkoltes mennyivel jobb😉
2016. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Ezen az oldalon azt is szarrá pontozzák, aki nem dizájner bútorra és ruhára, hanem gyógytornára és gyógyszerre költ el súlyos tízezreket azzal, hogy "ilyen nincs". Nem képesek felfogni hogy nem csak "pazarló Mari" gyereke "kerülhet" havi 80-100-ba.
2016. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok. Miért is lettem lepontozva? Az IQ már megint kiütközött. Én még nem találkoztam ilyennel, hogy valaki azzal hencegett volna, hogy hahó nem vettem a gyerekemnek semmit, ezért spóroltam.
2016. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindenféle van itt is. Olyan is, aki spórol a gyerekén (jó neki a kínais cipő, nem kell Asso, meg jó a tehéntej, a csirkének való a táp). De olyanra is emlékszem, aki olyan babakelengye listát tett fel, hogy egy bababolt megirigyelhette volna (6 kabát, 8 szoknya meg ilyenek).
2016. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, kifejtenéd, hogy számodra mit jelent a gyereken spórolás?
2016. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Regota jatok ide ( ide s tova 4 eve ) de meg ilyennel nem talalkoztam.

Amugy elegge relativ hogy mi szamit sporolasnak.

Mondjuk mert nem a ledragabb tapszert iratja fel? Vagy nem 80-90.000-ert vesz babakocsit? Vagy mert hasznalt ruhakat is ad a gyerekere?

Vagy mert nem a 370 forintos babakajatveszi meg csak a 200 forintosat?

Vagy mit ertesz sporolas alatt? Mert ha ezek kozul valamelyiket akkor erosen vitatkoznek ezzel a meglatassal.

2016. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nálam tudod mi a spórolás?

- Magam készítettem a kerti zöldségekből, gyümölcsökből a bébiételt, üvegest csak elvétve vettem.

- Figyeltem, hol akciós éppen a pelenka, vagy éppen van-e kupon hozzá.

- Van egy ismerős, akitől nagyszerű, alig használt (volt, hogy címkés) ruhákat vettem meg. Ha újat veszek (C&A, H&M, F&F, Hervis, Deichmann stb.), igyekszem figyelni az akciókat, leárazásokat, kuponos hétvégéket.


Neked mit jelent a spórolás?

2016. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Én szerintem a félkategóriába tartozok.

Babaruhákat vettem Hádában is ( H&M , GAP, Converse, Zara), ill h&m , nikestore ban is - de ezeket már 3 hónapos kortól felfelé és akciósan. Azért vettem használtan mert nagyonnagyon hamar kinövi ezeket és 1 body nekem nem ér meg 1500 forintot amikor hádában kb 250-300... meg kitudja lehet már eleve nagy súllyal születik akkor meg végképp felesleges :)

Kiságyat használtan vettem, 2 hónapig frissítgettem 15 - ért vettem meg a Hensvik ikeásat vadiúj fóliázott kókuszmatraccal.

- Babakocsi: na ez az egy amiből volt egy álmom az pedig a Stokke Xplory v3. Sokan leszóltak miatta, de mégis megvettem - használtan - újan szintén nem éri meg szerintem, mert ismerem magam meg ahogy a dolgaimra vigyázok, állandóan leejtek, megsértek dolgokat úgyhogy így pláne nem :D

2016. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vásárolok mint az utolsó.Szép ruhái vannak a kisfiamnak.Az arany középutat követem.Valamiből megveszem a használtat mert az új árát épp nemtudom megfizetni.Magam főztem kicsinek az ételeket de nem.azért mert spórolni akartam az üvegesen hanem azért mert tudom így mi kerül bele.Cipőknél megveszem az asso elephanten cipőket mert fontosnak tartom ,hogy megfelelő tartása legyen.De attól,hogy nem veszem meg a százezres babakocsit még nem vagyok zsugori a gyerekemmel szemben.Sőt mindent megadok neki de az anyagi kereteimhez igazítom az árakat.
2016. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!