Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudok minőségi, luxus...

Hol tudok minőségi, luxus kategóriájú babaruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 12:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És érettségire a Ferrarit már előjegyeztetted neki?
2016. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nyílván autót vagy házat fog kapni,de nem ez volt a kérdés!
2016. márc. 18. 17:45
 23/25 anonim válasza:
23%
Végre egy szülő, aki nem dolgozni küldi a 15 éves gyerekét.. :)
2016. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem rendelnék, mert imádom, mikor megveszek valamit, és szépen becsomagolják, beteszik egy gusztusos táskába, és vihetem magammal. :)


Én azért ennyire drágát nem vennék, mint a Gucci, de őszintén szólva nagy része szerintem nem is néz ki jól, más részük meg tök kényelmetlennek tűnik. A helyedben rendelnék minőségi anyagokat, és varratnék olyat, ami nektek tetszik, de a kicsinek is kényelmes, így maximálisan a ti igényeitekre lenne igazítva, és az anyaggal kapcsolatban sem kell kompromisszumot kötni. :)

2016. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%

...és akkor a gyerek meg is tanulja értékelni azt, ami jut neki. :-)

Nekem vannak igazán gazdag ismerőseim...van aki nem luxus, de jobb ruhákba járatja a gyereket (kb. Gap, Mamas and Papas, stb), van aki luxushoz ragaszkodik és rendszeresen kiutaznak Párizsba és Londonba bevásárolni. Viszont nem itt kérdezgették, hanem tudták, hogy hova menjenek (valószínűleg a hasonló szinten élő barátoktól).

Viszont egyiket sem hallottam lenézően beszélni az alacsony árfekvésű holmikról...nyilván lehetőség és döntés kérdése, hogy te mit adsz a gyerekre, de a fennhéjázó hangnem ellenszenves. A gyereket is "kivagyiságra" fogod nevelni?

Ja...és nem azért írom ezt mert savanyú a szőlő...épp elég jól élünk szerencsére mi is. :-)

2016. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!