Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg akkora luxus ha...

Tényleg akkora luxus ha mindkét autóba van gyerek ülés?

Figyelt kérdés
Akiknek a családban több autójuk is van, hogy van ez? Novemberben kezdek dolgozni, két óvodás korú gyermekünk van, én is párom is kocsival járunk, változó lesz ki tudja vinni-hozni a gyerekeket, ezért én úgy gondolom, az lenne a jó, hogy mindkettőnk autójába van ülés, ne kelljen pakolgatni állandóan...nem beszélve arról, hogy bármikor közbejöhet valami, és dől a terv, hogy ki viszi a gyerekeket ugye... Párom tegnap totál kiakadt, hogyez mekkora pocsékolás, nem fogunk emiatt még két ülést venni... ezért kérdezem itt, hogy másoknál hogy van ez? Tényleg akkora hatalmas luxus ez? ( hozzáteszem anyagilag nem terhelne meg bennünket) Tényleg jobb esőben-fagyban pakolgatni állandóan az üléseket? szerintem sok gondtól megkímélnénk magunkat, nem lustaságból gondolom, hogy szükség van mindkét autóban az ülésre...
2015. szept. 17. 11:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem nagyobb pazarlás, mint két autót tartani.
2015. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Én még itthon vagyok, de 2 kocsit használunk és mindkettőbe vettünk ülést. Az enyémbe (amiben általában a gyerkőc is utazik, illetve hosszabb utakra is azzal indulunk) újat vettünk, páromé pedig céges, kevesebbet használjuk együtt, abban használt van.
2015. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Ket autora, fenntartasra van penz, plusz ket gyerekulesre mar 'nem fussa'? Nem kell a legdragabb integalt tabletes/okostelefonos, 340e forintos gyerekulest megvenni, hanem 2 hasznaltat beszerezni olcso penzen.
2015. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

:) vihar a biliben :)

Gáz, ha ennyit nem tudtok megoldani, megbeszélni egymás közt!

2015. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

3 autónk van, 1 gyerek, 2 ülés.

Szóval anya kocsijában is van, apa kocsijában is (a 3. kocsit nagyon ritkán használjuk, akkor áttesszük.

Amikor csanába járt a fiam, akkor még otthagytuk az ülést, mert férjem vitte, én hoztam a fiunkat.

Kb 2 hónap után mondtam, hogy nem érdekel, veszünk még egy ülést.

Ugyanezt a kérdést feltettem itt, és szinte mindenki írta, hogy minden kocsiban van.

Sokkal-sokkal egyszerűbb, és praktikusabb, ha mindegyik kocsiban van.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2015. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Tehát pluszban még két ülés kellene? Ez legalább százezres tétel. Kérdés, hogy valóban megengedhetitek-e magatoknak. Lehet, hogy a férjed jobban tisztában van az anyagi helyzetetekkel és azért tartja luxusnak? Emberek pénzügyeivel foglalkozom, és általános tapasztalatom, hogy általában az egyik fél látja reálisan a helyzetet, a másik szerint vagy csórók miközben nem azok, vagy azt gondolják, hogy mindent megengedhetnek maguknak.

Én nem vennék két ülést, inkább félretenném azt a pénzt. Bár én minden kiadást kétszer meggondolok, így jutottunk fiatalon jó anyagi helyzetbe. Ennek ellenére nem gondolom, hogy hatalmas luxus lenne, ha egy családban tényleg van pénz, akkor ennyit megérhet a kényelem.

2015. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 6-os, neked tuti nincs gyereked, meg gyerekülésed.

Azért nem 10 mp azokat pakolgatni, és nem 2 kg...

Ja, és nem kerül 100ezerbe 2 ülés. Lehet venni olcsóbban is normálisat!!!

És valóban, aki több autót tud fenntartani, az több ülést is tud venni!

2015. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Látom van aki kiszűrte a lényeget, két autónk van igen, az enyém 20 éves, a páromé céges....

Én is mondtam, hogy jó a használt ülés is, de ő azt nem akar, és nem méregdrága gyerekülésről van szó, középkategóriásról... ( Römer King ülést vettünk először nekik, nagy csalódás volt, semmivel sem jobb mint egy fele annyiba kerülő).

Nem azt mondom nem tudtuk megbeszélni, csak erősen más az álláspontunk, épp azért kérdeztem, hogy ennyire rosszul látom-e?

Köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 17. 11:26
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk mindkét autóban vannak ülések, sőt van egy harmadik szett ülésünk is, amik általában anyukám autójában vannak. Anya autójában lévőket szokta apa és tesóm néha átteni a sajátjába ha úgy alakul, ők mennek a fiúkért.


Szóval így összesen 6 ülésünk van.

2015. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
Nalunk egy gyerek van,ket auto es ket ules.nem vagyunk gazdagok mindkettot hasznaltam vettuk,de sokkal kenyelmesebb csak beulni AZ autoba,mint meg elotte pakolgatni AZ ulest.arrol nem is beszelve,ha elfelejtkezik rola AZ ember es a masik magaval viszi AZ ulest.
2015. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!