Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 10 hónapos kislányomra egyszer...

10 hónapos kislányomra egyszerűen nem tudok sehogy cipőt adni. Volt valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindenféle fazont és méretet (persze ami nagyon nagy az rámegy). Érzem hogy elöl van még egy csomó hely, de a sarka nem megy le az aljáig. Szerintem behajlítja a lábujját mikor ráhúznám a cipőt, de ebben sem vagyok biztos. Eddig mindenhova overallban vittem, így megúsztam ezt a dolgot, de most már ahhoz meleg van. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lehet a probléma?

2016. márc. 18. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, behajlítja, azért nem megy.

:)

Próbálkozni kell, mást nem tudsz csinálni. Mire menni kezd, sikerülni fog, nyugi. :)

Lányomnál is eltartott egy ideig, de sikerült.

2016. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az èn kisfiam is eleinte behajlította a lábujjait, míg meg nem szokta. Néha még most is előfordul, de ez ritka. Én a lakásba is adtam rá cipőt hogy megszokja.
2016. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem is adtam rá épp ezért, kb. 1 éves volt és már járni tanult mikor elkezdtük a cipőt. Na de az nyár volt. De télire meg adhatsz ilyen kocsi cipőt, vagy vastag zoknit, abszolút felesleges a cipő ha úgy sem jár még. Vagy vegyetek ilyen zokni cipőt:

[link]

Egyébként mi olyannal kezdtük, amin végig cipzár volt, a talp részen is, most nem is találok olyat még képen sem, egész ki lehetett cipzározni még a talpát is..

2016. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!