Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nyugtassatok meg, ha...

Kérlek nyugtassatok meg, ha tudtok! Mára nem vártam. Már három napja teszteltem először pozitívat. Ma nagyon enyhén rózsaszín folyásom volt este. Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Ma este, miután haza jöttem munkából nagyon enyhén rózsaszín folyásom volt, nem sok. A derekam viszont nagyon fáj, már több napja. Volt hasonló tapasztalatotok? Aggódnom kellene?
2016. márc. 8. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Èrdemes lenne orvoshoz menni lehet csak egy kis hormonpótlás kell. De jelenthet mást is.
2016. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nőgyógyász tud segíteni? (családorvos nem?) Mert nálunk még a magánrendelőkbe is lehetetlenség időpontot kapni...
2016. márc. 8. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy pozitív terhességi teszted van meg rózsaszínes folyásod, és akkor soron kívül fogadnak.


Kivéve Angliában, mert ott tesznek rá.

2016. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben az esetben az nőgyógyászati ügyeletre mentem, simán hormonpótlás kellett
2016. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nőgyogyász tud segíteni. Ha mondod, hogy sürgős fogadni fognak.
2016. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom. Köszönöm.
2016. márc. 8. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az orvos kinyitotta a rendelot rendelwsi napon kivul. kaptam hormonpotlast es megmaradt. szedj be nospat.nekem az elejetol kellett szedtem azt is. plussz magnezium
2016. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!