Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van aki nem használ külön...

Van aki nem használ külön mosószert és öblítőt babaruhákhoz?

Figyelt kérdés
Tomi, Persil mosószert használok Coccolino öblítővel. Nemsokára megszületik az első kisbabánk, nem tudom, hogy vegyek-e az ő kis ruháinak külön mosószert és öblítőt. Érdekelne, hogy vannak-e, akik nem vesznek külön bébi mosószert és hogy milyen tapasztalataik vannak.

2016. ápr. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

én nem veszek. ugye elsősorban azért kell venni mert allergizál a felnőtt. De azt érdemes tudni, hogy nem maga a mosópor allergizál, hanem általában az öblítők.

Mivel nekem is érzékeny a bőröm, ezért régóta nem használunk mosószert, hanem mosógélt, és ahhoz viszont nem kell öblítő.

Így tehát a babánál se láttam okát, hogy miért kellene külön mosópor neki.

Egy kis ecetet szoktam tenni az öblítő helyére, ha kakis/pisis a ruha, meg ugye az a mosógépnek is jót tesz.

Együtt mossuk a miénkkel a ruháit (a férjem irodai munkát végez, én meg itthon vagyok, tehát nem beszélünk erősen szennyezett ruhákról), 1,5 éves koráig egyszer sem volt beteg, akkor is csak náthás.

2016. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ua használtam


vagyis ecet és mosódió :-)

2016. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Betu ***** válasza:
Én csak akkor hasznàltam külön mosószert, amíg pàr hónapos volt. Most màr ugyanazzal mosom a ruhàit mint amilyennel a sajàtunkat. Viszont olyan öblítőt hasznàlok, ami megfelel az ő igényeinek, de az nekünk is jó😊!
2016. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Patakban mosok.
2016. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!