Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószert ill. öblítőt...

Milyen mosószert ill. öblítőt használtok a babaruhákhoz?

Figyelt kérdés

Most fog születni az első gyerekem és nem tudom, hogy érdemes-e külön mosószert ill. öblítőt vennem neki. Magunknak Persil gél-t és Silan öblítőt szoktam, de nem a sensitive fajtákat.

Tapasztalatokat várnék :)

28h km


2011. júl. 26. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Első gyereknél még én is külön mostam, másodiknál már együtt mostam mindent, de GABI öblítőt használtam (nagyon szeretem a finom kis illatát a mai napig!!!) és TIX Tide sensitive mosóport használtam...

A harmadik gyereknél is így volt az első három hónapban, azóta TOMI vagy BONUX mosóport használok, és amilyen öblítő éppen van... (sajnos GABI-t nem mindig kapok, így vagy fehér SILAN-t, vagy mostanában már, hogy 1 éves múlt a kicsi, LENOR-t, vagy bármi mást használok)

2011. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem amit használsz az jó.Mi Tomi gélt használunk,és coccolino sensitive öblítőt.Eleinte csak tiszta vízbe öblítettem a ruháit,öblítő nélkül,mert érzékeny volt rá,és orvos javasolta.
2011. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi Dreft Baby and Sensitive folyékony mosószert használunk.

Öblítőt nem szoktam.

2011. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mivel két gyerekem is allergiás a mosóporra,lereszelt mosószappannal mosok-mosógépben persze-.Ez környezetbarát és hipoallergén.Öblíteni ecettel vagy szenzitív öblítővel-ált DM-es- szoktam.
2011. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mikor még nemm született meg, akkor külön mostam a ruháit, sensitive öblítővel, és ki is vasaltam. Mikor kb. 2 hetes lett, azóta egybemosom a mieinkkel, sima öblítővel. És nem vasalom. :)
2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dreft Baby-vel vagy Perwoll-al mosom, Silan Sensitiv-el öblítek.

Szerencsénkre, a kisfiamnak remek bőre van, semmi sem üti ki, így néhány darabját már mostam a miénkkel, folyékony Ariel-el és Coccolino-val öblítettem.

2011. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Èn elôször vettem neki mosòdiò mosòport mert az egyàltalàn nem allergizàl. Azzal mostam ki elôször az összes ruhàját ès vettem Sensitive öblitôt de 2-3-szor àtöblítettem a ruhàkat... Vègul megszületett, semmi allergiàra utalò jel nem volt, megpròbàltam utàna a mi mosòporunkkal (Persil) így neki is azt hasznàlom de èn külön mosom a ruhàit, azèrt mègis csak pici baba...
2011. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Sima folyékoyn mosószert, általáben olcsót, inkább ezen spóroklk, mint a kaján és a 700 ft-os mosószer is ugyanolyan jól kimossa a cuccokat.

Öblítőt nem, utálom, ha bűzlik a ruha. (ha az antisztatizálás miatt használnál öblítőt, akkor rekjál bele mosógépbe egy összegyűrt alufólia gombócot


Egyik gyereknek sem mostam külön a cuccait és nem vasalok.

fehérekhez mosószódát és pár csepp illóolajat.

2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pici korában azzal a mosószerrel mostam a ruháit, amivel a miénket, csak öblítője volt saját (Gabi-imádtam!).

Mivel az égvilágon mindent kibír a bőre, most is ugyanolyan mosószert használok, mint a miénk (most éppen folyékony arielt meg tomi mandulatejes mosóport)a foltokra ariel spray-t fújok, vagy vanish gélt öntök.Az öblítőnk most épp 2 féle Lenor parfumelle, neki az Intrigue-t használom, az olyan kis csajos, tutti-frutti illatú:)Azt tervezem, hogy 1 éves koráig külön mosom a ruháit.

Amúgy én minden cuccát egyszerre mosom (pirosat a fehérrel) csak bedobok hozzájuk egy színfogó kendőt!A Jóisten áldja meg azt aki kitalálta.

Szerintem nagyon hasznos dolog és nem kell annyiszor mosni-ergo kevesebb víz, mosószer és energia vész kárba:)

7 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én Persil Sensitivvel mosom az egész családét, és nem mindig külön a babáét, ha úgy jön össze egy adag. Öblítőnek a fehér coccolinot használom, szintén mindenkiét.
2011. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!