Rendelt már valaki a Next oldaláról gyerekruhákat?

Figyelt kérdés
Akarok rendelni a gyereknek pár ruhát. Tudom hogy a nextdirect oldalon lehet de regisztrációnál engedi az ékezetet, így csak ékezet nélkül tudtam beregizni. Ha rendelek valamit akkor így is meg fog érkezni vagy elkallódik valahol? Mondjuk irányítószám is felvan tüntetve, bízom benne csak idetalálnának a ruhák :) Aki rendelt má tőlük, kb mennyi idő míg megérkezik a ruha? Volt má olyan hogy sose érkezett meg, mert pl. lenyúlta a posta vagy nem ők hozzák házhoz?
2016. ápr. 9. 15:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Elírtam, természetesen regisztrációnál nem engedi az ékezetet :)
2016. ápr. 9. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokszor rendeltem már tőlük. Egyetlen esetben nem érkezett meg, akkor telefonáltam és visszaadták az árát. Benne volt a rendszerben, h elfelejtették.

3 max 5 nap, mire ideér.

2016. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számtalanszor rendeltem, max 3 napra meg is érkezett mindig. Egyébként a DHL szállítja házhoz, még soha nem volt bajom velük. Ja és egyébként én is ékezet nélkül írtam be mindent, de miért okozna ez gondot? :)
2016. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor rendeltem már, mindig minden megjött általában 2-3 nap alatt megérkezik, dhl futár hozza, tudod "trackelni", így tudod már reggel, ha aznap érkezik. Hozzánk mindig ugyanaz a futár hozza, már név szerint ismerem ☺
2016. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi mindkettőtöknek :) Nem tudom, pl. a magyar postától félek, hogy ékezet nélkül nem ismernék fel az utcánkat, még ékezettel is volt hogy nem találták el hozzánk, mi lenne anélkül... :)
2016. ápr. 9. 16:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Lazán bedobják a leveleinket egy másik házhoz pedig az utcanev nem is stimmel csak a vezetéknév. Annyi szerencsénk van hogy szerencsétlen tulaj mindig áthozza nekünk :)
2016. ápr. 9. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mennyiért szállítják ki Mo-ra?
2016. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kétszer rendeltem eddig, 2 nap alatt megjött. Egyik alkalommal nem is voltam itthon, mert dolgoztam, felhívott a futár, mondtam, hogy dobja be az udvarba, mire hazaértem ott is volt a csomag, nem volt belőle gond. Aláírni nem kell. DHL futár hozza. Nyomonkövetési linket is kapsz. Ékezet nélkül is megtaláltak, pedig a nevemben és az utcanévben is van ékezet.


30 euro rendelés felett ingyen szállítás van.

2016. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!