Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Richter /siesta cipők szupinál...

Richter /siesta cipők szupináltak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jók, kiskoromban nekem is oylan volt, de én keresgéltem és úgy tudom, hogy nagyon egészséges, de nem szupinált. Viszont az egyik botlban nagy nehezen találtam, itt amerre lakunk, és a hölgy azt modnta, hogy az egyik legjobb (ezt tudom), és, hogy szupinált.....nem tudom én olvastam félre, vagy keveri a hölgy a lúdtalp/ szupinált dolgot.

2016. máj. 5. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk nem szupinalt Richtert
2016. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a teljes választékot, de amit most vettem nem szupinált, nem harántemelős, teljesen sima a belseje.
2016. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Richter nem szupinált. Siesta néven futók igen. Mondjuk sajna már közel nem a legjobb minőség.
2016. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom, ezért rákérdeztem, de mondta, hogy persze, hogy az!!! de 12990-ért nem veszek meg vmit azért mert vki nem ért hozzá és "rá akarja" tukmálni....kislányom szempontjából sem mindegy. ponte 20 van szandiban(eddig elefanten volt, de valószínű szupinált kell), más ami jóféle és ajánlanátok?
2016. máj. 6. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szupinált a Salus, Szamos, Supy, Supy+ pl. Sajnos csak Bp-en tudok jó cipőboltot, ahol ilyeneket kapni, de ott tényleg értenek hozzá az eladók.
2016. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha hátul megnézed ezeknek a cipőknek a sarkát, akkor általában látszik, hogy szupinált-e, mert a sarkuk kifelé van döntve.
2016. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!