Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha szupinált (döntött-emelt...

Ha szupinált (döntött-emelt talpú) cipő kell hordania, akkor hogy tudnának megerősödni a bokatartó szalagok?

Figyelt kérdés

Kezdett befelé dőlő bokája lenni es x lába.a szandi szuperül helyrehozza, (bölcsiben egész nap rajta van) láthatóan javul, cipő nélkül is helyesen tartja a lábát es mulik az x lábtartás.

De azt olvastam mezitláb tud erősödni a bokatarto szalagok hepehupás talajon.

hétvégente ezt biztositom neki, de azután az állapota romlik.visszajön az x láb és ráadásul térdfájdalmai is lesznek.


A szupinalt cipőkről azt irják otthon is viselnie kellene.

Szoval ha nem lehet mezitláb gyakorolnia, mégis akkor hogyan fog megerősödni a lába hogy tartsa a gyereket a napi rohanásában?


2016. jún. 21. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:

*befelé dőlő bokára javasolt a szupinált cipő.

Ortopedus es egyeb orvosok csak legyintenek az egészre mert az x láb nem betegség.nem foglalkoznak a gyerekkel.

2016. jún. 21. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy is erősödik hogy szaladgál stb..

Csak rontasz a helyzeten ha hétvégén mezítláb van, amit javul azt le is rontod.

2016. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is hogy hétvégére is rá kell adnom.ami ugye tartja a bokáját.szoval nem ertem akkor hogy erősödne.
2016. jún. 21. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Mezítláb az a boka tud erősödni, amelyik amúgy nem deformált. A szupinált cipő épp azért kell, mert a gyerekedé már deformált, ezt helyre kell hozni. Magától, meg az egyenetlen talajtól nem fog helyrejönni.
2016. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak ugye pont attol lett deformált hogy gyengék a szalagok..

2016. jún. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!