Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú szupinált...

Milyen márkájú szupinált cipőt veszel kisgyerekednek?

Figyelt kérdés

Kisfiam orvosi javaslatra szupinált cipőt hord. Salust vettünk neki, de három hónap után kilyukadt az orra; látszik, hogy egy vékony réteg velúrbőrt dolgoztak rá némi textilre.

Esetleg ismertek jobb, tartósabb márkát? Egyelőre csak a Supykids-ről találtam némi infót a neten, úgyhogy bármilyen tanácsnak örülnék.



2015. jún. 22. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a Szamos cipő.
2015. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Szamos van, bár még csak a szandáljait próbáltuk, de meg vagyok vele elégedve.
2015. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy ortopéd cipész, aki nagyon jó minőségű cipőket, szandikat csinál és hasonló áron 8.000 körül vannak. Ő is forgalmaz szupinált cipőket, de én jobban meg vagyok elégedve az ő saját cipőivel és persze tuti hogy jót csinál :), mert előtte megnézi a gyerkőc lábát és mintát vesz.

Ha esetleg pesti vagy ott is van üzletük, azt nem tudom melyik nap van ott, de ha rákérdezel biztos megmondják, ill. mutatnak mintákat.

[link]

2015. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a Szamosra szavazok.
2015. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bokor Supi+, itt: www.bokorcipo.hu

ez nem Supykids, hanem egy teljesen más márka

nekünk ez vált be, iszonyat kényelmes, strapabíró, a lányomnak csak ebben nem fáj a lába

2015. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Supy sokkal vacakabb a Salusnál. A Bokornál kötöttünk ki (=Supi+). Lupa cipőbolt, Pomáz city.... Sajnos kevés helyen kapni, és ahol van, ott sincs választék. Esetleg webáruházban ha meg mered kockáztatni.
2015. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt Szamosunk, amit nagyon szerettünk, mert szétrúghatatlan volt az orra. Most Ponte20 cipője van (D.D step forgalmazza) Kb az első séta alkalmával leverte az orrát. Két hete hordja, de már írtó ronda.
2015. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek.
2015. jún. 23. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!