Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Létezik nyári hálózsák hason...

Létezik nyári hálózsák hason alvó babának?

Figyelt kérdés
Úgy értem amelyiken nem elől van a cipzár. Egész Nyíregyházát bejártam: 3 helyi bababolt, Tesco, H&M, C&A, Brendon. Még az Aldiban, Lidl-ben és Intersparban is megnéztem. Ha valahol leltem is nyári hálozsákot, elől cipzár van rajta az meg nem lehet túl kényelmes hason aludva. Tudtok valahol különbözőt? Netes oldalakat ahol rendelhetek vagy valamit? Vagy mind elől cipzáros? Van aki ebben altatja hason alvó babáját? Jelenleg egy tetrapelenkával takarom be kettéhajtva de nehéz így öltöztetni, hogy rajta marad-e vagy lerúgja..
2016. jún. 22. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Tetrakifogót akartam írni.
2016. jún. 22. 18:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, a scamp-nél vannak vállon patentos pamut hálózsákok, mi is ilyent használtunk: [link]
2016. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is rendeltem kettőt. Tényleg kell 5 munkanap mire megérkezik?
2016. jún. 22. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebay, amazon is jo hely! Nekem alul osszehuzos van, de pl az ikeaban is korulnezhetsz, ha van a kozelben :) en amazonrol rendeltem egy nagyon jo minosegut, es meg egy macit is adtak hozza:D
2016. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: ezt sajnos nem tudom, mert mi pár utcával arrébb lakunk tőlük, így személyesen tudom átvenni, de aki rendelt, kb. egy hetet mondott, igen.

De azért örülök, h. megtaláltad, amit kerestél:)

2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szia latom mar rendeltel de azert had ajanljam a cseppke halozsakokat,nagyon nagyon jok.Egy ket evesem es egy 7 honaposom van es mindkettejukre talaltam megfelelot,szerintem erdemes rapillantani ;)

2016. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek a honlapok később is jól jöhetnek majd. :)


Ikea egyébként nincs nálunk.

2016. jún. 23. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!