Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Befogta az 1 éves fiam lábát...

Befogta az 1 éves fiam lábát a szandál. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Richter márkájú az első kisszandija, eddig meg is vagyok vele elégedve, de pár napja észrevettem, hogy halvány sárgás-zöldes a fiam bokájánál elöl a bőr, ahol hozzányomódik, ha lépked. Egyébként szürke, és zöld(ez nagyon kevés) a cipő.

Okozhat-e gondot, hogy kioldódik ez a festékanyag? Normális-e? Vagy tutira csak gyerekbarát anyagokból áll?


2016. jún. 29. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Semmi baja nem lesz.
2016. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos festék? Nem beütötte és azért olyan? Én inkább visszavinném a boltba, a saját lábamon se viselek olyan cipőt ami befogja a lábam, nem hogy a gyerekemen. Kitudja miből van a festék.
2016. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztosan nem, mert mind a kettőn ott van, de csak ha volt rajta huzamosabb ideig. Meg kicsit neonos, ilyet még nem láttam zúzódás után. :)
2016. jún. 29. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja, ne parázz ezen.
2016. jún. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen, SUPI+ szupinált sötétkék szandállal.

Baja nem lesz tőle, de én pl. visszavittem, mert ez így nagyon nem OK és ezek nem 5-6 eFt-os szandálok...

2016. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!