Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szupinált cipőt szeretnék...

Szupinált cipőt szeretnék venni, kintit, nem tudom hogy zártat vagy kicsit nyitottabbat nézzek? Mert sűrűn nem tudok venni hogy 3 havonta csere.

Figyelt kérdés

Mivel jul vége és kinti cipő kellene, nagyon számolnom kell az esetleges esős időkkel vagy melegebb az ősz? Tehát olyat nézzek, ami a lábfejen picit nyitott, szellős vagy zártabbat?

Télig egy kinti cipőt szeretnék szupináltbol.

A bölcsiben van egy benti, orrán is nyitott szupinalt szandija most.

Kintre utcára vagy motorozni kellene másik, de "mindjárt"ősz van...


Tehát vagy veszek egy enyhén nyitottat hogy most ne mrlegítse a lábát és ősszel esős időkben "gagyi"cipője lesz, melegebb időkben meg a nyitott


Vagy veszek most egy zártabbat őszit amit talán kibir puha pamutzoknival délutánonként hogy nem sül be a lába


2016. júl. 26. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
30 fok van árnyékban. Bármilyen zárt cipőbe belesül a lába. Azt, hogy milyen ősz lesz, nem lehet tudni. De eddig a nyár is jóval esősebb volt, mint eddig. Én általában a deichmannban szoktam vásárolni, mert jó akciókat is ki lehet fogni. Legutóbb 50 %-os akcióban tudtam szandált venni a fiamnak, és jó minőségű. Ha van felétek, javaslom nézz be, hátha egy árán kifogsz két cipőt, és így időjáráshoz megfelelőt tudsz venni.
2016. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes az a baj,hogy a deichmannban szerintem nincs szupis,legalabbis en meg nem lattam..

en zartat vennek de majd csak ősszel,most meg "gagyit",vagy igazabol attol is fugg,mennyit van bolcsiben,ha lesz hosszabb szunet azt hasznalnam nyáron,ami ott van.

2016. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Július végén már nem vennék nyitottat. Vegyél egy zárt jót és arra az 1-2 hónapra, amig szandál kell vegyél egy olcsó szandált. Már úgyis sok az akció.
2016. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Délutánra is kell a gyógycipő, mert egyre romlik a lába állapota mert sokat megy mert nem ül már babakocsiban.a bölcsis szandi sokat láthatoan javít rajta.de a délutáni rohangálások után fájlalja a térdét.


Szerintetek az alábbi nem bírná az őszt is? Nem olyan nyitott..

[link]

2016. júl. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!