Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat csere kérdés?

Tapasztalat csere kérdés?

Figyelt kérdés
Ha még menszesz előtt vagyok és minden ugyanolyan,mint máskor-tünet,nem tünet-van még remény,hogy összejött a baba?Anyukák ezzel kapcsolatban írnátok ti hogy voltatok?Letettetek róla abban a hónapban,..aztán mégis baba volt.Vagy meglepődtetek!
2015. nov. 11. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre semmit, semmi nem volt más, mint a többi ciklus előtt. Mértem a hőmet és reménykedtem. Szerintem nincs értelme a görcsös önfigyelésnek, meg mindenfélének jelentőséget tulajdonítani - itt szúrt, ott szúrt, ilyen-olyan a folyás, hányinger, kívánósság produkálása, stb. A korai terhestünetek nem mások, mint a premens tünetek ezért is kár foglalkozni velük. Meg nagyrészét tudja produkálni a psziché is, ha valaki nagyon akar/nem akar gyereket. Lásd pl, terhességtől rettegők aktus után két nappal hányingerrel, na az ugyan az, csak fordítva.


Hosszútávon kimerítő minden hónapban csalódni, volt pár évem kitapasztalni. Letenni viszont nem szabad egyik hónapról sem, amíg meg nem jön! Reménykedni mindig kell, de szubjekív tünetek miatt beleélni nem szabad magad semmibe, annál rosszabb, ha végül mégse...

2015. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bevallom, én nem figyeltem se a hőmet, se az ovumat. Mindháromszor azt vettem észre, hogy nem jött meg, semmi más különöset nem éreztem.
2015. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem az volt az első hónap, amikor nem éreztem (vagy nem figyeltem) semmi. Előtte minden hónapban, ahogy az első írta, itt szúr, ott szúr, folyás, émelygés, volt amikor hánytam is. Aztán pont mikor sikerült semmi. Vagyis nem figyeltem annyira, mert szabin voltunk, évfordulóztunk, aztán elutaztam a barátnőimhez. Jó, hőt mértem, de az is ugyanolyan volt kb mint a többi hónapban. Még a vérzésem is megjött, igaz, nem indult be erősen, csak barnázás. 2 nap múlva teszteltem egy szép pozit. Szóval egyáltalán nem kell semmit érezned menzesz előtt, ha érzel, az sem jelent semmit.
2015. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek semmi tünete nem volt, egyszercsak feltűnt neki, hogy "már olyan régen volt meg", pozitívat tesztelt és az egész terhessége teljesen tünetmentes volt, csak a hasa nőtt. :D Én ehhez képest már a terhesség gondolatától is szúrtam, fájtam, szédültem, hánytam.... Az összes létező tünetem volt, és jóóó sokáig. 3:) Nem vagyunk egyformák! De most már én örülnék egy tünetmentes terhességnek. :P
2015. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!