Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Adtok a babátokra műszálas...

Adtok a babátokra műszálas ruhát (bodyt)?

Figyelt kérdés

Anyóstól kaptam rengeteg bodyt, 67% pamut, 33% polieszter anyaguak.

Tapintásra nem olyan kellemes mint a pamut, van köztük sok használt, ami ki is van bolyhosodva.

Melegben biztos nem adom rá, én is utálok műszálasban lenni nyáron, szerintetek hidegebb időben jó?

Vagy vegyek pamutot, ezeket meg tegyem el?

Több hónapra elég lenne, fél éves.



2016. aug. 14. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2016. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Nem is tudtam, hogy ilyesmit egyaltalan arulnak. Megia ki veszi meg?
2016. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2016. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pl. anyós megveszi :-D

Meg akinek a babája használta.


Ilyenek:

[link]

2016. aug. 14. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lenne neki 300 masik probakepp raadnam...ha nem zavarja,vegul is mi baja lehet tole???
2016. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 H_Vivien ***** válasza:
100%
Jaaaaaj, nekünk is volt egy ilyen mauglis. Egyszer vagy kétszer volt a kisfiamon, semmi baja nem lett tőle, én utáltam. De muszáj volt Ráadni, mert Anyóstól kaptuk és sértődés lett volna, ha nem adom Rá. Szerencsére hamar kinőtte. Utáltam az anyagát, nagyon rossza tapintása van. Én csak tiszta pamutot veszek Neki még most is.
2016. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó ilyen mauglit kaptam, néha ráadom, de elsősorban azt szeretem, ha pamut van rajta. Főleg akkor adom rá, ha mondjuk délután lebukta vagy kakis lett ami rajta volt, akkor estig már jó a mauglis. De éjszakára, vagy teljes napra nem szoktam. De csak azért veszik ezt a rokonok szerintem, mert vicces a felirat (szerintük), de van egypár felirat, ami egyáltalán nem is tetszik.
2016. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kaptam több sírós-hisztizős feliratút, a kislányom alig szokott sírni :-D

Vagy majd ha a műszálas sz..r lesz rajta akkor fog?


Ráadom, lefotózom hogy ez is volt rajta, de szerintem hanyagolni fogom őket.

Csak minek ad pénzt ilyenért, ennyiből vehetett volna inkább kevesebb normális anyagút.

2016. aug. 14. 23:28
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan... Zoknit milyet adtok a gyerejre??? Csak mert elmondom a legtöbb nagy màrka zoknijai között NINCS tiszta pamut!!!!pl a paraszt aki arra veri magàt,hogy 2000Ftos zoknit hord behisztizne ha kinyúlna a zoknija(a pamut meg làssuk be ilyen)

Nem 100% poliészter, ki lehet próbàlni. Ha rossz az anyaga akkor hagyd inkàbb. Ha nem rossz akkor add rà.


Aki meg annyira mondja,hogy nem ad a gyerekre műszàlasat csak pamutot, az gondolja màr végig a következőket :

Pelenka(eldobhatós vagy mosható miből is van??? Ja ez biztos bőrbaràt műanyag ;-) )

Pihe puha babatakaró pl wellsoft (100% poliészter) bébi plüss ( 20% poliészter)

Meleg téli bélelt bàrmi vagy csak puha meleg pulcsi... ugye ez a polàr (100% poliészter)

... Meg a sok sok műanyag a baldachinokban vagy a vìzhatlan lepedőben, àgyràcs védőben stb...

Azt hiszem nem folytatom... Itt úgyis mindenki mindenből csak pamutot hasznàl...

De legalàbbis 0 az anyagismerete ;-)

2016. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyilván a polar pulcsi, takaró stb. nem pamut, de az nem érintkezik egész nap a teste nagy felületével.

A zoknikba, harisnyakba rugalmasság, alaktartás miatt tesznek. És nem feltétlenül poliesztert. De a bodyba? Gondolom leginkább azért, mert a műszálas 600, a pamut meg 950.


Valaki épp ezért használ moshato pelust, nekem nincs kedvem/időm és nem okozott panaszt az eldobhato, de ha már a feneke műanyagban van, miért legyen abban az egész gyerek?

Mellesleg pl. a 100% műszál takarónak sokkal jobb a tapintása mint ennek a Maugli-izének.

2016. aug. 15. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!