Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány és milyen (kantáros...

Hány és milyen (kantáros kisgatya, polo kisnadrág. Stb) olyan kisruhát vettetek nyáron született babátokra ami nem rugi, és body?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a rugi a legjobb mert nem nyomja a pociját, de azért nem lehet mindig rugiba főleg nyáron...
2015. máj. 18. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Júniusban született, és most így belegondolva csak bodyban és rugiban volt. Szerintem az első pár hónapban még az a legkényelmesebb és a legpraktikusabb.
2015. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt neki pár,nadrág-póló párosítása, nincs azokkal sem gond de így visszagondolva inkább napozókat vegyél neki többet. Az olyan, mint a rugi, de vékony anyag, rövid ujjú és csak egy kis rövid lábrésze van. Nagyon praktikus melegben. Júniusi a fiam.
2015. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van 32 db body napozó páros... hosszu rövid ujju, egy 3 db kantáros nacink van meg 2 lábfejes gatyó... De ezen kivül semmink nincs és nincs is nagyon ötletem hogy mit is kéne még venni neki...:S ezért kérdeztem hogy mit is lehetne neki még venni? a rugi ami ilyen plüssös az meleg lesz neki nem?
2015. máj. 18. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. De, az azért meleg lesz. Mondjuk nem tudom mikor szülsz, az elején szeretik a babák a meleget, de aztán azért nekik is melegük lesz. Szerintem elég amit vettél (32 body sok is). Nálunk bodyk voltak, vékonyabb anyagú rugik, napozók, rövidnadrágok pólókkal, kis zoknik. Ennyi, nem kell több.
2015. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem augusztusi babám volt, és vettünk neki minden félét, de csak body-t, vékony anyagú rugit, napozót használtunk. A többit meg sem kellett volna venni. Volt hogy ráadtam derekas kisnadrágot, és sírt, mert nyomta a pocakját (onnan tudom, mert mindent végigpróbáltunk, és akkor nyugodott meg amikor a nadrág lekerült :D). Szóval ilyen picinek tényleg ezek a leghasznosabbak. Nem beszélve arról, hogy az elején 3 hetente kinőtt egy méretet :D.
2015. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat azt elfejeltettem megirni... Julius közepére várjuk:)


A sok sok body meg jött innen is meg onnan is, és azért csak body mert téli babákról ennyi rucit birtunk összeszedni... :)

2015. máj. 18. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Rövid ujjú body, rövid ujjú és ujjatlan napozó fogyott sok. Ujjatlan napozóhoz 1-2 póló se árt. Volt egy pár kantáros nadrág-póló összeállításunk. Készülj azért pár vastagabbal is, meg nem túl vastag pamut kabátkával (vékony kocsikabát). Esténként vagy lehülésnél jó lehet. Meg zokni.
2015. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!