Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora téli ruhákat vegyek a...

Mekkora téli ruhákat vegyek a babámnak, aki januárban lesz egy éves?

Figyelt kérdés

80-86? Cipő méret? Sapka méret?

Miből mennyit érdemes?


2016. aug. 15. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet meghatározni szerintem pontosan. Én egyszer jártam így, hogy előre vásároltam, mondván, nincs szezonja, olcsóbban megúszom...aztán átugrottuk azt a méretet, amit betippeltem.


5 body 5 rugi egyelőre, ha mindenképp vásárolni akarsz, utána megveszed a többit.

2016. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na igen, én is attól félek, hogy nem lesz jó már a méret, mire odajutok :D


Főleg a kabáttól/overáltól félek, mert azok nagyon nem olcsó mulatságok :D

2016. aug. 15. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem overált kb 86-ost, a többiből úgyis kell mindkét méret, 80-86-os is. Kardigán lehet 86-os-
2016. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgyhogy szerintem óvatosan vásárolj :) nincs már fél év sem addig, így csak a nagyon kihagyhatatlan akciókat/vásárlásokat zavard le. Bár lehet, szerencséd lesz, drukk! :)
2016. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni... Nekem 86/92 t hordott egytől másfél éves koráig. A lába meg már akkor is hatalmas volt. 22-es volt egy évesen.
2016. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most mekkora ruhákat hord???
2016. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Most 68ast, de a rugikat már végigéri, bodyból meg van 62es is ami jó rá :D Méretezéstől is sok függ...

2016. aug. 15. 13:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha most 68-asat hord, akkor lehet, hogy a 86-os baromi nagy lesz rá.

Én nem vennék ilyenkor kabátot , meg csizmát neki.

2016. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Cipő nem is kell neki szerintem. Sapkán ne pörögj nagyon, fiam ugyanazt hordta 1,5 és 2,5 évesen.

Overálból veszel 74-80-ast, az szerintem jó lesz.

De még szeptember-októberben is megteheted ezt.

2016. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
26%

Overálból talán a 80-as méretbe belevághatsz. Lehet, hogy jó is lesz neki végig a télen, de ha már novemberben rá kell adni, a 86-os még biztosan megenné. A 74-est meg max. november-decemberben tudná még hordani. Ha netán a télen beindulna, és február-márciusra kellene neki a 86-os overál, azt meg tudod már venni leértékelten.

Ha sikerül beszerezned mondjuk használtan még egy másikat, akkor érdemes, mert adódhat olyan, hogy inkább ráadnál egy elnyűttebbet, amit nem sajnálsz.

Cipőben még ne gondolkodj. Fél évvel előre nem lehet megmondani, mekkora lába lesz a gyerkőcödnek. És ahogy az egyik válaszoló írja, cipőre lehet, hogy nem is lesz szükség, főleg, ha lábfejes overált veszel. Tél elején még valószínűleg nem fogod lerakni tipegni odakint a gyerkőcöt, akkor se, ha bent netán már elindult. Persze ha lábfej nélküli overált veszel, akkor legjobb, ha egy bundás csizmát veszel hozzá.

Sapkából se árt a kettő, bármikor balesetes lehet az egyik. De sapkaméretet se lehet előre behatárolni, sőt, sokban méret sincsen, tényleg csak a gyerek fejére próbálva dől el, hogy jó-e vagy nem.

2016. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!