Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik, ti milyen téli...

Kis mamik, ti milyen téli kabátot vesztek a nagy pocitokra? Januárban lesz baba, addig kéne valami meleg ami a pocakot is takarja.

Figyelt kérdés
Nem akarok 15-20ezreket kiadni érte, mert dolgozni se járok már, és csak heti 1 alkalommal hordanám kb, és nem érné meg drága kismama kabátot vennem.
2010. okt. 8. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én Apa pulcsijait és kabiját hordtam, meg amíg nem volt annyira hideg poncsót. Az alá jól fel tudtam öltözni! Tény, hogy minden voltam csak nőies nem, de szerintem nem is ez a legfontosabb ilyenkor! :)


Üdv

24/L

2010. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt, szülés után is nyugodtan tudtam hordani: [link]
2010. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a c&a-ban vettem kimondottan kismama kabit.12ezer volt.És ezt még szülés után is tudom majd hordani.
2010. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés:) Én is nézek már kabátokat, bár nem tudom, mennyivel lesz nagyobb a pocakom. 38-as méretem helyett a 40-es túl picinek tűnik, a 42-esre szavazok eddig, mert a 44-esnek meg már nagyon hosszú az újja.

Én, amit kifejezetten kismama kabátot láttam eddig, az nem tűnt másnak, mint a többi. Nehéz ügy. Ilyen bővebb fazonút meg nem akarok, mint, ammi a linken van, kicsit más stílusban öltözködöm, nem is állna jól.

Még őszi kabátom sincs, kinéztem múltkor egy Xl-eset a Mangoban, de rájöttem, hogy nem fogom tudni hordani később, nagy lesz és 21 ezer forint...

2010. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok nem akarok ennyi pénzt ki adni, ha nem tudom használni, most annyi mindenre tudnék költeni a picinek, nem ilyenekre szeretnék:)
2010. okt. 8. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Kínaiban 7000- ért vettem egy szövet kabátot, ami mell alatt bővülő fazon volt, meg elől rakott volt, csak fent volt 4 gombbal záródó! Nagyon kitudtsm használni, mert februárban szültem, de szülés után 2 hónap mire lemegy a has, addig úgy néz ki az ember mint egy 5-6 hónapos terhes, nem bírtam becipzározni a régi kabátaim. Szóval április végéig azt hordtam!
2010. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia!én tudom hordani a tavalyi télikabimat.nekem az a hosszú térdig érő van pufis tudod.kínais.nemtudom mennyi de azt utána is hordhatod.én amúgysem voltam vékony úgyhogy nem hordtam passzosat.őszit most vettem 5500ftért kínaiba.én csak ezt engedhetem meg magamnak.26hetes kismami
2010. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre gondoltam, hogy a mell alatt bővülő szövetkabát lenne a legideálisabb, és vannak nagyon aranyosak. De nem ez lesz, mert fagyos időben biztos, hogy nem melegít. Inkább átmeneti kabát hűvösebb időkre.
2010. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

épp tegnap vartam a gombokat át,kaptam 10cm pluszt és még van 'benne'5-6cm:D igy van hová növekedni.

Ha gombos a 'normál' kabátod és engedi a szabása,igy is csalhatsz kicsit:)

2010. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!