Milyen mosható pelenkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Decemberben érkezik a 2. gyermekünk, és át szeretnék térni a mosható pelenkára, illetve a nagytesó még másfél éves pelenkás, Nála is ugyenezt szeretném tenni, elsősorban Nála már a szobatisztaságra nevelés miatt. mikor újszülött volt az első fiam, kipróbáltuk a Monapel pelenkát, de üvöltött tőle, Úgyhogy tovább nem kísérleteztem, egy teljes szettbe nem ruháztam már be. De most csak meg szeretném próbálni. Nektek milyen márka vált be, honnan veszitek, esetleg akár használtan a pelenkát? Melyik Facebook csoortot ajánlanátok fejtágításra, és/ vagy vásárlásra a témában? Nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Popin-t hasznalunk, mar tobb mint egy eve. Allithato meretu.

20darabbal tokeletesen kijovunk.

En nagxon elegedett vagyok a markaval, a pelenkakkal. Feltem h a tepozar hamar tonkremegy a folyamatos nyitastol csukastol, de 15honap hasznalat utan is rendesen zar.


Ugyh en csak ajanlani tudom.


Brendonban lehet kapni, illetve a mamami.hu-n(ha jol emlekszem).

2016. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, rendeltem most párat pop-in -ből. A BrumiMacin találtam legolcsóbban. Eddig működik, gyerek is kezdi megszokni, valószínűleg ez lesz a befutó. Köszönöm a választ!
2016. aug. 19. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek orulok :)


Szívesen!

2016. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!