Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Angliai kismamak! Miben van a...

Angliai kismamak! Miben van a kisbabatok nappal?

Figyelt kérdés
Keresem a babaruhakat, es ugye a legkenyelmesebb a rugdalozo lenne (Magyaorszagon is abban szoktak lenni a picik), de a rugdalozok neve sleepsuit. Ezekben van nappal is a babtok? vagy csak estere adjatok ra? ha igen, akkor nappal miben van, nadrag+ body/polo?
2016. aug. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
En nem angliaban elek de az en lanyom szuletesetol fogva bodyban meg naciban volt . En utaltam a rugikat ,valahogy nem tetszenek furin nznek ki a gyereken es inkabb pizsamanak tunnek :D oltoztesd ahogy jonak latod ,de szerintem cukibb egy mintas naci es egy hozza illo polo vagy bady mint a kezes labas :D
2016. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Body + rugdalozo vagy body + nadrag + hosszu ujju polo. Te dontod el, azt adsz a babara, amit akarsz, meg gyakorlatilag itt Angliaban azt csinalsz a gyerekkel amit es ugy ahogy akarod. Majd eldontod hogy szamotokra melyik kenyelmesebb.

Viszont ami szerintem fontos, hogy itt nem igazan hasznalnak az emberek bodyt. Ujszulottet is siman feloltoztetnek body nelkul telen. Szamomra borzalmas nezni, ahogy kint van ilyen ici pici babak hasa meg hata. Ugyhogy az en velemenyem az, hogy kapjon egy bodyt, meg aztan az idojarasnak megfeleloen erre valami ruhat

2016. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is itt lakok.

A sleepsuitbol van szebb, azokban volt nappal is kb 10 honapos koraig.

Nezd meg a Jojo Majan Bebe oldalon szepek vannak es jo miniseguek, es sokszor akcios. Ezekben siman van nappal.


Dungarees- nek hivjak a kantaros tipegot/ nadragot, ebbol is volt 1-2 nekunk.


Most 14 honapos, mar csak talp nelkuli sleepsuitot adok ra, de szepeket, ami nem pizsamabak nez ki es alul gombolos csak.


Nadrag es folso is van rajta.


Aludni body plusz 1 tog halozsak.

2016. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia en az Asdaba vettem neki rugdalozokat vannak valfasak is azok nagyon szepek ami zacsiba van tobb darab osszecsomagolva az meg kivalo otthonra :)
2016. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a hozzaszolasaitokat! Teli baba lesz, alap a body, de koszonom, hogy leirtatok,hogy nem nagyons zokas (igy nem nezek majd furcsan a body nelkuli babak mamajara :) ). Igen, van az a tipegos atmenet, ami csak alul patentos es altalaban kantaros. Azok tetszenek, de eddig eleg dragan lattam oket mindenhol. Ranezek az ajanlott oldalakra is. Koszonom szepen!!! Oszinten koszonom!
2016. aug. 24. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok, figyeld az akciokat, en terhesseg alatt megvettem a babaruhak nagy reszet 6-9 honapos korig. A GAP - ban van, hogy 80-90% os akcio van, es jo minoseguek. Irtam a Jojo Maman bebe- t , ingyenes a posta, 3 £ ert vettem eredetileg 22 £ os sleepsuitot.

A kedvencem meg a White Company, ott is epp 60 % akcio van , kivalo termekek. Vettem sapkat 1£ ert, ingyen postaert.

2016. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja meg a Mark & Spencer, jo akciok kivalo minoseg.

Tk Maxx is szuper.

A Next viszont egy rakas sz@r

2016. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!