Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 11 éves fiún télen harisnya?

11 éves fiún télen harisnya?

Figyelt kérdés

Fiam télire szeret harisnyát felvenni, hiába mondjuk neki, hogy már kicsit idős hozzá és cikizni fogják miatta a többiek. Most pár napja is kérte, hogy vegyünk neki majd.

Otthon is általában csak leveszi az utcai nadrágot és csak úgy harisnyában járkál egész nap, sőt néha még abban is alszik. Mikor kérdeztem tőle, hogy miért, azt válaszolta, hogy azért, mert neki így kényelmes és szeret benne lenni.


Én igazából nem akarok beleszólni nagyon a dologba, mert végülis az ő dolga, csinálja azt, amit szeret, viszont Ti engednétek ezt? (magyarázzátok is meg, kérlek)



2016. szept. 2. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha ő ezt így akarja, akkor nem érdekelne, ennyi idősen én abszolút magam döntöttem ruházkodásban. Esetleg róbáljatok ki aláöltözőt, jégergatyót, hátha az is bejön neki és kevéssé ciki.
2016. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%

valószínűleg harisnyafetisiszta és felnőtt korában is érdekelni fogja a téma..

általában gyerekkori élményekre visszavezethető, pl. túl sokszor ölelte át anyukája harisnyás lábát, miközben védelmezve érezte magát stb.


ha így jó neki én hagynám, ne kerüljön konfliktusba önmaga személyiségével...

legalábbis otthon biztosan, nyilvános viselést a társadalom felkészületlensége miatt azért megbeszélném vele, hogy minél kevesebb mások által okozott kára (pl. cikizés) származzon belőle

2016. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha neki így jó, én vennék neki. Egyébként lehet kapni fiús mintákat is, meg lábfejnékülit, ami inkább már jégeralsó.

Majd ha zavarja, hogy cikizik, nem fogja hordani. Addig meg ártani nem fog neki, és télen tényleg praktikusabb, mint fázni a farmerban.

2016. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Eléggé extrém, 11 évesen harisnyában járkálni. Bocsánat azért, hogy én leszek a "nagy tömeg" de még a saját családon belül is kinevetnék egy 11 éves fiút, aki harisnyát hord.

Főleg úgy, hogy már nyáron jelzi a szülőknek, hogy télire legyen meg a harisnya.

Egy sima harisnyától nem tudom elképzelni, hogy annyira melegebb van. Inkább hangzik úgy, hogy egy nagyon hamar kijött fétise. Ezzel csak az a baj, hogy lehet tovább is fog menni. Félnék szülőként, hogy a fiam 20 évesen bejelentené, hogy mostantól női ruhákba járkál..

Persze elnyomni is hülyeség.. van amikor csak fa a tűzre.

Ennek ellenére én eldönteném magamtól!, hogy ennyi volt, nem fog többet harisnyát hordani.

Ha kérdez a harisnyáról "Nem kaptam sajnos, ha lesz majd veszek" Csak megunja majd, és talán elfelejti.

Cikizéssel amúgy egy a baj. Ha egyszer meglátják rajta és kiröhögik azt már nem mossa le magáról azzal, hogy többet nem hordja. A gyerekeknél meg gonosszabb nem kell.

2016. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is az aláöltöző felé kezdeném terelni a dolgot

Pl a lidlben szokott lenni ilyen direkt sportra való is jó áron

A funkcióját teljesen jól betölti és ez megsem harisnya

Nekem apukám is hord mert télen kint dolgo egész nap

Illetve volt párom ilyenben focizott (az egész csapat)

Illetve szerintem is az a furcsa hogy már nyáron kéri, én ha az idő nem kivájna próbálnám erősíteni hogy nincs ma olyan hideg és ez akkor kell ha olyan az idő...

2016. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

jéger alsó :)

mond h nem kaptál a méretében már ...

2016. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
én rábeszélném a jäger alsóra, vagy valami egyéb téli hosszú alsóneműre (szoktak lenni kifejezetten síruha aláöltözetek a boltban). igazából a fiamra már 4 évesen is azt vettem a harisnya helyett.
2016. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, engedném, nem azért mert "ő dolga" (mert pl. ellenkező felállásnál egy csípőnadrág+ cici alatt végződő kabát kombót nem engednék, pedig az is "ő dolga"), hanem azért mert így kisebb az esélye, hogy megfázik.
2016. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit ki lehet nevetni valamiért, a fiad valószínűleg tudja kezelni az ilyen poénkodást. Gondolom kevesebbszer fázik meg mint más, nem szeret beteg lenni, lehet hogy kicsit hipochonder.
2016. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Fiatal felnőtt férfi ismerősömnek is van (apámnak is, nagyapámnak is egyébként), mert baromi fázós, nyáron is mindenhova egy pulcsival indul el. Otthon meg lehet, h kényelmesebb neki, mint farmerban ücsörögni v játszani. Szerintem a cikizést is tudja kezelni ha lesz ilyen mondjuk tesiórán. Mármint ezt abból gondolom, h elég korrekt választ adott neked is a miért-re.
2016. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!