Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményed a harisnya...

Mi a véleményed a harisnya plusz rövidnadrág összeállításról fiúknál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem fura, nekem sem lenne kényelmes.
2015. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Én sem a lànyaimra sem a fiamra nem adom egyûtt ôket. Szerintem marha ronda.
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem adtam így ruhát a fiunkra, és nem is látom értelmét. Ha olyan jóiidő van, hogy nem kell hosszúnadrág, akkor kínzás harisnyát adni a gyerekre, mert ahogy az emberre tapad, nagyon meleg. Az én fiam bőre, amúgy sem bírja.a harisnyát, így ezért se erőltetném.
2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
46%
Taigetosz pozitív :D
2015. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Én adtam rá, mikor mentünk valahova télen, és jövőre, az oviba is fogom adni, mert praktikus. Lányaim is harisnya+szoknyában vannak az oviban télen. Harisnya+nadrágban mennek az oviba, a nadrágot lecseréljük szoknyára (fiúnál rövidnadrág), mikor mennek ki az udvarra, csak visszacserélik. Így bent sincsenek túlöltöztetve, és kint is eléggé fel vannak öltöztetve.
2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem adok ilyen kombót a 2 éves fiamra soha.

Vagy harisnya+ hosszú nadrág, vagy ha jó idő van zokni + hosszú nadrág, ha nagyon meleg, akkor csak rövid nadrág.

2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Én öltöztettem így télen a kisfiamat az oviban bentre.

Ő nem tiltakozott ellene, nekem meg praktikus volt. Így biztos voltam benne, hogy valami lesz az overál vagy a melegítő nadrág alatt. Nálunk sajnos már előfordult olyan szitu, hogy a dadus és az óvónők nem figyeltek eléggé amikor a gyerekek öltözködtek, és az egyik kisfiú nem vett semmi az overál alá. Alsógatyában, zokniban és pólóban ment ki.

2015. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem , a fiuk még 3 évesen sem hordanak harisnyanadrágot
2015. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Alap bölcsis felszerelés.
2015. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Értelmetlen mint a nyári mellény.
2015. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!