Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Fehér vagy színes ruhákhoz...

Fehér vagy színes ruhákhoz való mosószerrel mossátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Véletlenül fehéreknek valót vettem, egyébként colort szoktam használni a színesekhez. Mostanában akarom kimosni az újszülött ruhákat, de most merjem vele mosni vagy ne? A ruhák java része egyébként fehér, de van sötétebb is. Nagy kiszerelést vettem ráadásul... lesz baja a színes ruháknak ha ezzel mosom őket? Hány fokon érdemes használnom? Köszi ha válaszoltok. Persil sensitivet vettem.
2016. szept. 3. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A babaruhák kimosása lesz az első alkalom, hogy mosol?
2016. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen mosok mint általában minden háziasszony, viszont kisbabaruhát először fogok. Ha nem válaszolsz a kérdésemre minek írsz?
2016. szept. 3. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor egészen kicsi volt,külön használtam fehér és color mosószert a fehér illetve színes ruhàkhoz.Az ő fehér ruháit is ugyan azzal mostam.
2016. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szines ariel sensitive.

Plusz előtte vanishbe áztatva.

Meg sensitiv silan öblitő.

Eleinte elég volt a persil sensitiv de a foltok azzal nem jöttek ki.

2016. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem használtam külön mosóport a babaruhákhoz. Mivel a többsége inkább színes volt, színes mosóport használtam hozzájuk, ugyanazt, mint a mi ruháinkhoz.
2016. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
A színesekhez színesekhez valót, a fehérekhez fehérekhez valót....Nem nagy művészet...
2016. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vettem kifejezetten babáknak való mosószert, viszont fehéret soha nem mosok össze színessel, így mindig van itthon többféle mosószer.
2016. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem ,nyugodtan mosd ki ezel is .40 fokon érdemes .
2016. szept. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Fehér ruhákat moshatod vele. Sötétebbet csak akkor ha ki akarod fakítani.. mi lesz veled egy gyerekkel ha ennyit nem tudsz önállóan elintézni?
2016. szept. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, de kedves vagy, a te válaszod különösen hasznos a számomra! Többieknek köszi a tippeket! Inkább akkor veszek egy kis kiszerelésű színeset is biztos ami biztos!
2016. szept. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!