Milyen ruhában legyen?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hónapos lesz amikor keresztelni fogjuk. De fogalmam sincs milyen ruhát adjak rá. Mindenképpen fehéret akarok de milyen ruhát?
2016. szept. 4. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit adnék rá:

[link]

2016. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehér ing fekete naci és esetleg mellénykét szoktak még
2016. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a fiamon hasonlo volt, csak krém szinuben.


[link]

2016. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Amit 3. linkelt, az tokeletes, 1. linkje nem vmi szep :s. 8 honaposan mar tok aranyos ilyen miniben, elegansban.
2016. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3-as tippje nagyon tetszik. Engem eltudna káprásztatni egy ilyen kis úriember. :)
2016. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamon egy galléros fehér ingbody volt és egy fehér vászonnadrág. A galléron volt egy kék csík. Egyik sem tipikus "ünneplős" tuha volt, de irtó cuki volt benne és azóta is hordja, csak nem együtt. Mindkettőt turiban vettem egyébként.
2016. szept. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az 1. linkje nem valami szép, viszont praktikus, nem kell húzogatni a kis úriember ingét a nyakából. Egyik fiamat egy, a másikat két éves korában kereszteltük, rajtuk vászon nadrág volt fehér inggel.
2016. szept. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!