Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerdán kezdek a NAV-nál,...

Szerdán kezdek a NAV-nál, mint adatrögzítő. Szerintetek milyen ruhában érdemes mennem? Mit vegyek fel? Mennyire legyen alkalmi?

Figyelt kérdés
Szerdán már dolgozom,nem felvételire megyek, hanem már rendesen dolgozni. Mit ajánlotok?

2015. febr. 16. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

" milyen ruhában érdemes mennem? "


-tiszta ruhában

2015. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy csinosabb szövetnadrágban, egyszerű blúzban mennék.
2015. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Férjem egyik ismerőse is a NAV-nál dolgozik, majdnem sikerült így protekcióval bekerülnöm :P Nincs dresscode, hogy miben legyél, csak annyi, hogy ne melegítő legyen. De simán lehetsz csőnadrágban meg kötött pulcsiban is.

Az ügyintézőknek sem kell kosztümben meg tűsarkúban tipegnie, sima hétköznapi, normális ruhákban vannak.

Még annyi, hogy került a csicsát (flitter, glitter, kövecske és társai).

2015. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"került a csicsát (flitter, glitter, kövecske és társai)"


valóban hujén nézne ki flitterrel meg glitterrel egy navos pasi, ))

2015. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sötétnadrág,blúz és blézer
2015. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Most ezt nem nagyon értem. Milyen pasiról van szó? :D Vagy a kérdező pasi? Nincs a kérdésében a neme... :D
2015. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen időszakos (diák)munka? Mert az általában helyileg nem is a NAV épületében szokott lenni. De ha a NAV-nál van, akkor sem kell kiöltözni túlzottan - mondjuk sokat segített volna, ha a nemedet is beleírod a kérdésbe. Ne szakadt, kinyúlt farmerban, széttaposott cipőben és szétmosott pólóban menj, de kosztüm/öltöny se kell.
2015. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok. Nem diákmunka, hosszútávú állás. Konkrétan egy fekete csőfarmerre gondoltam és egy szürke garbós kötött pulcsira. Csak mégis megkérdeztem,hogy mennyire szükséges talpig kiöltözni. A tiszta ruhás válasz, eléggé sok IQ-ra utal a válaszolótól.
2015. febr. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!