Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyon drága,12 ezer forint...

Nagyon drága,12 ezer forint alatti cipőt nem szabad a gyermek lábára adni? Milyen árban veszitek a gyerekcipőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 14:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
4 éves és 2 éves gyermekeim vannak.
2016. okt. 4. 14:30
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Mikkor mennyi pénzem van éppen rá. Volt hogy olcsóbbat de olyan is volt,hogy drágábban vettem .
2016. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Kínaiban 3-4000 között. Nekem is onnan vették a szüleim, mint ahogy legtöbbünknek amikor gyerek voltam. Ott is vannak olyan cipők amik fogják a bokát és hajlékony a talpuk, sőt még tartósak is. Nekünk nem telik rá hogy szezononként 2-3 drága cipőt megvegyünk. Biztos le leszek pontozva és jön majd a válasz hogy "minek szül aki nem tud márkás cipőt venni a gyerekére" de abszolút nem izgat.
2016. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

En nem vagyok meg szulo. De kiskoromban nagyon jol ment, es ahogy szokott lenni, pont a penzesek a legzsugoribbak. Apukam nem engedte, hogy jo cipot vegyenek nekem. Ennek eredmenye, a kinai cipoktol, hogy mindket bokamon van 3-4 csontkinoves, ami eppen nem faj szerencsemre, de nagyon csunya. Rossz a terdem, a csipom is. Ezek mar viszont fajnak.

Ha tehetitek vegyetek jo cipot a gyereknek, kerlek! :/

2016. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

Én is max 5000 ért veszek cipőt a lányomnak!

Amennyit hordja.... nem fogok tizenezerért cipőt venni amit 3 hónap alatt kinő stb...

Az első cipője egy szuper márkás 20 000 ft-os cipő volt ( persze kaptuk) Semmivel nem különb attól amit én vettem a tescoban (leértékelve szezon végén) 1200ft-ért

2016. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Változó...de pl most hatalmas szerencsém volt mert 12000 helyett 4500ft ért adták az utolsó pár elefanten csizmát, még éppen jó rá a 23-as és az az utolsó darab 24-es volt. Szóval tökéletes. Azért nagyon igyekszem figyelni az ilyen akciókat ruháknál is.
2016. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

Változó értékben vesszük a cipőket 4 és 16 éves gyerekeimnek.

A nagyobbnak kevesebb 2 őszi cipője van de 40ezer ft értékű.

A kicsinek D.D Step márkásak és 3db volt 14 ezer forint, ha kinövi de jó állapotú akkor eladom.

A nagyobb meg 2évig is ugyan azt használja.


Kínait is vennék neki de az a baj nagyon lábizzadósak. Kapotta fiam a nagyitól cipőt kínaiban vette de volt olyan büdi..

2016. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

3,5 éves a fiam, most már szinte csak Dechatlonban veszek neki. Nyári szandált meg a Deichmannban.


A Dechatlon nagyon strapabíró, és a téli lábbeli tényleg jó meleg.

Most vettük neki meleg csizmát 6000-ért, és egy bundás magasszárú cipőt 5000-ért, de a tavasszal vett 2790 Ft-os sportcipő is tökéletes állapotban van. Pedig hordja sokat.


Nem az ár határozza meg a minőséget (sajnos). Első szandálja Elephanten volt, 10.000-ért, 2 hónap alatt szétgyepálta...

2016. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
A Nagyobbnak befelé dőlő bokája van, így neki speckó cipő, ill. most az oviban, szandi kell. Az 14 ezer volt. Viszont most készülök megvenni a zárt verziót, ami minimum ennyi lesz. Viszont van minden évszakban egy gyorsan beleugrós cipője is, az olyan 7-8 ezer körül szokott lenni.
2016. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Múltkor láttam egy Nike kocsicipőt újszülöttre, laza 18 ezer forintért. Hát fogalmazzunk úgy, hogy nem hiszem, hogy sokat fog a bokáján fekvés közben, de a márkát meg kell fizetni.


A barátnőm a gyerekinek csak méregdrága márkás cuccokat vesz. Mindkét gyereknek olyan lúdtalpa van, mint ide Etyek.

Az enyéim kínai, meg Deichmanos leárazott cipőket hordtak, és semmi bajuk, 8 és 12 évesek.


A lúdtalp kialakulásáért szerintem a genetika IS felelős, és vannak drága cipők is, amik rosszak, és jó cipő is, ami olcsó.


Nem azon múlik, mennyibe kerül!


Egy dologhoz viszont ragaszkodok, akármennyire meg vagyok szorulva: SOHA nem adnék használt cipőt a gyerekre! Az már valaki más lábához igazodott, ha a higiéniát figyelmen kívül hagyom, akkor is ártalmas.

2016. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!