Februar vegi-marcius eleji babanak milyen ruhakat vegyek foleg? Meleget még? Hogy kell ertelmezni mikor irjak hogy egyruharabbal tobb legyen rajta?

Figyelt kérdés
Vody, rugdalozo, kisharisnya? Ne nezzetek butanak csak a legjobbat akarom mint minden szulo :)
2016. dec. 9. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Még inkább melegebbet.

Az egy ruhadarabbal több, kb egy réteggel többet jelent:ha te pl pólóban és pulcsiban vagy, akkor neki még egy body kell alá.

2016. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Harisnya még felesleges ilyen pici babánál. Hosszú ujjú bodyk (sok!!:), rugdalózó és betakarod egy pléddel. Ők még nem mocorogják le magukról a takarót. Az enyém őszi, én így öltöztettem, és kb. 23-24 fok volt a lakásban. Csak este, fürdetés előt fűttöttünk fel kb. 25 fokra.

Amikor kimentünk sétálni, a rugdalózóra adtam még egy pulcsit, v. kardigánt és egy nadrágot. Arra rá a kinti kezeslábas, sapka, sál és kesztyű.

A babakocsiba tettem alá is és rá is egy plédet, duplán-triplán hajtva - ezt majd érzed, attól függ hány fok volt kint.

2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Biztosan kitapasztalom csak aggodos vagyok es nem akarom h megfazzon vagy tul melege legyen :)
2016. dec. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!