Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 8 és fél hónapos kisfiú...

8 és fél hónapos kisfiú babának, hányas ruhaméretet kell venni? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném,de nem tudom a méreteit.Gondolom,olyan átlag méret lehet.Ha kicsit nagyobb nem baj,majd bele nő.Esetleg valami játék,ennyi idős korban?
2017. márc. 25. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ruhát ne vegyél, az ugyanolyan korú babák között is óriási különbség van, nem beszélve a kaotikus méretezésről. Csoportban vettem elvileg ugyanolyan méretű (12-18 hós), márkájú (Next) pulcsit és kiskabátot. A kabát épphogy jó még, a pulcsit meg eltettem későbbre, olyan nagy... No comment.


Kérdezd meg a szülőket, kb. milyen méretet hord a baba.

2017. márc. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Én 12-18 honapost vennék és nyári ruhát, abba biztosan belenő és nem lősz mellé, ez 86- os méretnek felel meg. Ha mostani ruhat akatsz, akkor 9-12 hóst vegyél, az 80- asnak felel meg. Játék is jó ötlez, van egy rakat babáknak való fejlesztő minden hipermarketben, tudsz válogatni.

Pl fischer price csiga vagy fejlesztő kockák, ez 3 db os, mind nagyon jó. Vagy rágóka játékok. Lesz kínálat bőven.

2017. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A kislányomnak 8 hósan 68-74 volt a mérete. Ha átlag méretű akkor neki is ilyesmi kell 😊 ha kicsit nagyobb az sosem baj. Ilyen idősen szeretnek mindent ami csörög, zenél, beszél, világít stb. A kislányom imádta az ugató kutyust ( a tescoban 3000-ft volt ) meg a tanuló asztalt és a tanuló laptopot. Ezek beszélnek, számolnak és az ábc-t tanítják. Viszont rengeteg kis csörgője meg zenélő játéka van amiket nagyon szeretett. Ha a lányomból indulok ki akkor az a lényeg hogy legyen nagyon szines 😀
2017. márc. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meglepi lenne,így nem tudom megkérdezni.Azért írtam,hogy nem baj ha nagyobb,majd bele nő.Az átlag méretre lennék kíváncsi, 8 és fél hónapos korban.
2017. márc. 25. 07:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jó ötleteket adtatok.
2017. márc. 25. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag méret ilyenkor a 74-es, az 6-9 hós. De ismerek olyat, aki 6 hónaposan és olyat is, aki 1 évesen hordta a 74-est. Mindenképp olyan cuccot vegyél, ami évszakfüggetlen és praktikus, pl. rövid ujjú body, vékony pamutnaci, kis kardigán, nyálkendő. És csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, a gyerekek imádják ilyenkor a zenélő, villogó, csörgő-zörgő játékokat. Plüsst ne vegyél, inkább a műanyag-gumi típusúkat keresd, azt jobb szeretik rágcsálni és tisztíthatóak is.
2017. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém ekkor nőtte ki a 74-est.

Oké, hogy nem baj ha nagy, majd belenő, de nem mindegy mikor. A nyarat úgy kezdtük 8 hós korában, hogy a 80-as méret nagy volt, szeptemberre kinőtte. Szóval attöl függ milyen ruhát gondoltál, lehet rá se tudják adni.

2017. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel fiú, sztem nagyobbat vegyél. Itt értem a 80-as mêretet. Az én fiam nagy gyerek(nem dagi, csak nagy) 15 hónapos és 86-ost hord. Ha az a kisfiú husis, akkor lehet simán jó rá a 80-as.

Szerintem is rövidu. bodyt, nyálkendőt vegyél, mert azt évszaktól függetlenül tudja hordani.

Jàték: plüsst ne szerintem, valamilyen egyszerűbb fejlesztő, rágható jàték jó lesz. Nem tudom az anyagi kereted, az FP jó minőségű, de drága.

2017. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!