Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek baba-és gyerekruhá...

Szerintetek baba-és gyerekruhát és játékot ezek közül melyik internetes oldalon lehet legjobban eladni?

Figyelt kérdés
Vaterán és helyi baba-mama facebook csoportokban próbálkoztam/próbálkozom, egyelőre kevés sikerrel. Rengeteg cuccunk van és csak foglalja a helyet. Szerintem nagyon olcsón adom, legszívesebben oda se adnám ennyiért a dolgainkat de tényleg kicsi a lakás és nincs hely. A jófogáson még nem próbáltam, szerintetek jobban el lehet ott adni? eddig az tartott vissza, hogy a másik két oldalon meg lehet nézni az érdeklődő értékelését vagy facebook profilját és kapok egy körülbelüli képet róla, hogy mennyire megbízható az illető.
2017. ápr. 6. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jófogásom elég sokmindent eladtam már, nagyon olcsón hirdettem én is, de gyerekcuccot nehéz eladni, óriási a túlkínálat.
2017. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jófogáson próbáld. Mondjuk gyerek ruhát nagyon nehéz eladni, az én saját ruháimat egy-két héten belül mindig sikerült eladnom, viszont a gyerek ruhát nem igazán, vagy csak nagyon sokára. Próbáld ki, úgy, hogy csomagokat állítasz össze, azt jobban viszik, mint az 1-1 darabot.
2017. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Vidd ki eladni helyi baba börzékre vásárokra ,ott talán jobban eltudod adni,viszont baba ruhákat nehéz eladni,tul kinálat van belölök.
2017. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegyik oldalon van fent hirdetésem, végül jófogásra is felraktam de ott még senki nem jelentkezett semmiért. Baba mama csoportokban van néha 1-1 jelentkező de inkább semmi...
2017. ápr. 9. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma voltam egy baba börzén árusitani 2-300ft/db adtam minden ruhát,igy viszegeték,lányruhákbol illetve baba ruhákbol tul kinálat van.
2017. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet hogy a végén tényleg börze lesz csak ott meg gondolom kell asztalpénzt fizetni, és mondták nemrég ismerőseim hogy még jóformán annyit se árultak, mint az asztalpénz.
2017. ápr. 9. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Baba börze kicsit lutri,vanak olyan börzék ahol menek ruhák ,vanak olyanok ahol nem.illetve ki kell tapasztalni hol kell asztalt foglalni ,melyek legjobb asztalok.
2017. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!