Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kb mekkora egy 3-4 hónapos...

Kb mekkora egy 3-4 hónapos baba fejének kerülete?

Figyelt kérdés
Babalátogatóba megyek és szeretnék kötni egy kis tavaszi sapkát, ám nem tudom, mekkora legyen

2017. ápr. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 3 hónaposan volt 39 cm a fejkörfogata. De mindenkinek más.. :)
2017. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon mellé fogsz lőni, ha nem kérdezed meg!
2017. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha rákérdezek, oda a meglepetés.
2017. ápr. 20. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nagy lenne neki, elhordja később. Ilyenkor azért még gyorsan nőnek :)

Mondjuk a fiamnak a sapkák átkok. Csak a kötős jó neki, a többi lecsúszik a fejéről. Ilyenkor még fekszenek, nekünk pont emiatt a kötősök jöttek be.


Ha szeretsz kötni, szerintem a mellénnyel kevésbé tudsz mellé lőni :)

Ott is vannak méretek persze, de az szerintem egyszerűbb választás. Bár munka szempontjából valószínűleg bonyolultabb :D ...

2017. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annál nagyobb meglepetés tényleg nincs, hogy rá se megy a fejére vagy épp olyan nagy hogy nyárra nő bele és őszre kinövi, s így válik haszontalanná...


Itt egy átlag (ami nálunk egyáltalán nem volt jó) :

[link]

2017. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül rákérdeztem. Kisebb a fejecskéje, mint azt gondoltam :)

Egyébként egy vékony pamut tavaszi/nyáresti sapka a terv, úgyhogy most kell jó legyen.

2017. ápr. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!