Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Webáruházból rendelést ilyenko...

Webáruházból rendelést ilyenkor lemondhatom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ruhát rendeltem a gyerekeknek egy webáruházból, amit elvileg jövőhéten fognak kiszállítani. Viszont kaptam ehhez az áruházhoz egy kupont, amivel 4 ezer forintot tudnék spórolni.


Mi van akkor, ha nem veszem át a rendelést, és újra feladom a kuponnal? Sajnos az ügyfélszolgálatot nem érem el, lehet, hogy már fel is adták a csomagot, tehát nem tudom lemondani. Mit tegyek?



2017. máj. 12. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megrendelted nem tudod lemondani, elfogadtad a feltételeket, a fizetési kötelezettséget. De internetes vásárlásnál elállhatsz a rendeléstől, és visszaküldheted, ők meg visszaadják a pénzt. Ennek postaköltségét legtöbb helyen a vevőnek kell állnia, bár van kivétel. Ha szerinted megéri ez a macera, akkor hajrá :-).
2017. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük e-mailben. A csomagot nem vagy köteles átvenni, de a webáruház is elállhat a további adás-vételtől, ha Te nem veszed át a vásárlást. Egy e-mailt megér. Legalább Téged is "véd", hogy megpróbáltad időben lemondani a rendelést.
2017. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En felhasznalnam kesobb a kupont, lesz meg ra gondolom alkalom.
2017. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!