Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » H&m webáruházból szoktatok...

H&m webáruházból szoktatok rendelni? Mennyi a szállítási költség?

Figyelt kérdés
Nem találom az oldalon sehol... Jó minőségűek a ruhák?
2016. jún. 6. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

1000ft


De bizonyos időközönként van h ingyenes vagy hha vmennyiert vásárolsz ingyenes. Azt hiszem pont most ha 12.000ert vásárolsz ingyenes.


En kisfiamnak mindent a h&m-ben vásárolok, elégedett vagyok vele

2016. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Én csak H&Mes ruhát veszek a fiamnak, nagyon menő és jó minőségű ruháik vannak. Valóban 100 ft a szállítás, kb egy hét alatt érkezik meg.
2016. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen, gyerek és felnőtt ruhát is, 990 a szállítás, de néha van ingyenposta meg százalékos kedvezmény is.
2016. jún. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én kéz hete rendeltem, egyelőre kismama nacikat, a szállítás valóban 1000 ft. Pénteken rendeltem, szombaton jött az e-mail, hogy hétfő reggel továbbítják a csomagot a DPD-nek, kedd reggel megkaptam a termékeket. Minőséggel elégedett vagyok. Jelenleg a basic babadolgokra 2-t fizet, 3-at vihet, ami elég jutányos.
2016. jún. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
890 ft. Én nem tudom az előző válaszolók mit néztek...
2016. jún. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
890 Ft a szállítási díj :O.
2016. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
890 a szállítási díj most megnéztem,pedig én is 990re emlékeztem.
2016. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam rendelni. De csak a gyerekeknek, mivel szerintem a felnőtt ruhák nem a legjobb minőségűek.

Amiket eddig a 2 gyerekemnek rendeltem, mind szuper minőség. :)

Sokszor van 25% - 15% kedvezmény, vagy ingyenes szállítás ---> főleg ha már rendeltél, akkor e-mail-ben szoktak kódokat küldeni.

2016. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!