H&M - bol mit szoktatok vasarolni es mennyiért? Miert eri meg annyira?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy viszonylag sok mindent ott vasarolnak a szülők gyermekeiknek. Mikor bemegyek, arany aron van 1-1 felso, kisnadrag, ruha, barmi.

Vagy ha ott nem, hol vasaroltok szivesen?

Tavaszi holmik, lanynak valok, 4 evesre.

Köszönöm.


2017. máj. 14. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Imádtam a body-kat onnan. Időnként leggingseket veszek onnan, vagy alkalmit, amúgy már áttértem minden másban a pepco-ra.
2017. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem azért éri meg ott vásárolni, mert kapok a gyerekemre számunkra megfelelő ruhákat. Ennyi. Ha neked drága, akkor vásárolj máshol.
2017. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én online rendelek a H&M-ből. Én úgy szoktam hogy nagyobb mennyiséget rendelek, olyan 15000-20000 ft értékben. Rengeteg akció szokott lenni, 2 db-os pólók, leggingsek, vagy xösszeg felett elengedik a futárköltséget ilyesmi. Kisvárosban élek a legközelebbi H&M, meg úgy általában normális bolt ahol gyerekruhát lehet venni 30 km-re van.
2017. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Én is àttértem a Pepcora.Kb ugyanaz a minőség.Csinos ruhàk.
2017. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt a mi városunkban nincs, de a szomszéd városban egyszer bementünk, akkor vettem egy-két darabot. Túl nagy különbséget nem érzek más ruhákhoz képest. A bodykat a Tescoból szoktam venni, nadrágokat is onnan vagy a Pepcoból. Vettem bababoltból is nadrágot, mert pont ott voltunk és találtam olyat ami éppen kellett, de abban sem volt semmi különös. A szebb darabokat a rokonoktól szokta kapni, azt szinte nekem már nem is kell vennem.
2017. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnos a Pepco minosegeben sokszor csalodtam mar.


De a Tesco-val nagyjabol egy áru a H&M.De akkor a minőség is.

Nem tudom ki mennyit szán nyuzhato otthoni, ovis, jatszoteres darabokra, nekem a 3-4000 forintos vekony nadragok dragak azert.

2017. máj. 14. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
A pepco-s zoknik minőségében csalódtam eddig. Az sem mindegy, hogy a gyerek mennyire nyüstöli..
2017. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A ruhákat. Lemaradt.
2017. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én általában akkor vásárolok a H&M-ben amikor leárazás van, de akkor sokat. Tényleg sokszor arany árak futnak a kisgyerek ruhák. Nem élünk rosszul, de én is elborzadok olykor. Nagyon szeretem pedig az ottani ruhák minőségét! Fiam 5, a lányom 3 éves, nem kímélik a ruhákat.


A Tescoban is sokat szoktam vásárolni, illetve most már egyre többet a Pepcoban. A pepco ár-érték aránynak megfelelő. Vannak nagyon csinos és vagány darabok, ha azt nézzük potom pénzért. A játszós ruháink 90%-a onnan van. Régebben a KIK-ben is vásároltam, de nálunk valahogy nagyon leadta az a bolt a színvonalat.

2017. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fiamnak főleg nadrágjai vannak onnan. Volt, ami leárazáskor 1500 Ft-ért jött haza velünk, de a teljes ára is 3 vagy 4 ezer volt, mint némelyik a Tescosban. Jó minőségűek szerintem és én azt szeretem bennük, hogy a legtöbb nadrágjukban van derékszűkítő. Bodyra sajnáltam a pénzt onnan. Az úgyis csak aláöltözet.

Egy-két pólója is volt főleg leárazáskor.

És a kiegészítők is jók szerintem: zokni, sapka, kesztyű, stb.

Nézz be többször, mert mindig van valami leárazva, vagy akció három póló egy áráért, vagy ilyesmik.

2017. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!