Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A józsefvárosi piacon lehet...

A józsefvárosi piacon lehet jó baba holmikat vásárolni? Ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Mielött megszolnátok, csak érdeklödtem, hogy esetleg milyen választék van ott és mennyiért.
2012. dec. 11. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok rugdalózót vettem ott mikor

Terhes voltam a lányommal!

Plüss rugi 1500-2500ft, de ami drágább, ahoz már van sapka, felső is a szettben.

Overál is jó áron van, 1500-3000.

Sapkák is 600-1500.

Plédek 1500-3000.

Érdemes egy eladónál megvenni mindent, azt mondani nagy tételben vásárolsz, több mint 10 db rugit veszel, akkor olcsóbb, nagyker áron adja!

Nekem semmi bajom nem volt a ruhákkal, szépek, jók voltak!

2012. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább ajánlanám a Háda üzleteket! Ott tényleg minőségi, márkás cuccokat kapsz, és sok még címkés, nem használt! Van darab áras, és van kilós is.


A kínai odaadja a nem pamut cuccokat 100%-os pamutnak, utána meg nem tudod, hogy miért pattogott ki a kicsi!

2012. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, májusig még sok idő van, addig több helyen is fogunk járni még csak érdeklödtem, hogy hol érdemes megvenni ezeket a dolgokat.
2012. dec. 11. 19:43
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb stratégia, ha megveszed turkálóban a jó állapotú babaruhát és amit nem kapsz azt veszed a Józsefvárosin. Egyébként jóval a kínai üzletek alatt vannak az árak, érdemes benézni. Szeretek oda járni csak nem BP-i vagyok ezért ritkán jutok el.
2012. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!