Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egyberuhát, szoknyát érdemes...

Egyberuhát, szoknyát érdemes pelenkásra adni?

Figyelt kérdés

3 éves a lányom, úgy látom, hogy mostanában kezd érdeklődni a szobatisztaság iránt. Nyáron gondolom kialakul, de lehet, hogy egy hét múlva, fene tudja.


Nagyon szereti a szoknyákat, egyberuhákat. Érdemes vásárolnom neki ilyet? A pelenkát mivel lehet takarni (nem is az esztétika, hanem a praktikusság miatt, mert le tudja már venni)?


Ha igen, hol érdemes körbenézni, ahol kb. 98-as méretben árulnak ilyet?


2017. máj. 14. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Én adtam a kislányomra egybe ruhát már egész kicsinek, mert szerintem praktikus, a sima szoknya nekünk nem vált be.

Szobatisztaságnál meg szerintem még jobb!

Szerintem nem kell takarni semmivel, ha leveszi azzal jelezné, hogy szeretne nélküle lenni, így -szerintem- viszonylag hamar le fog szokni. Ha jó idő van és van lehetőség rá (pl udvar) ne is adj rá pelust! 3 évesen már nagylány:)


Mi a H&M-ben és a Tescoban vettük, szinte az összes rucink onnan van, esetleg C&A, vannak kis méretek is.

2017. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De furi még sose adtál rá szoknyát?

Miért ne lehetne? -adj ra bodyt vagy bugyit rá a pelusra ha el akarod takarni.

Kb mindenhol lehet kapni-H&m, Tesco, kínai, pepco, lidl, bababoltok

2017. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Már 7-8 hónaposan is adtam szoknyát/ruhát a lányomra. A pelusra bugyit szoktam húzni. Sokkal egyszerűbb lekapni, mint a bodyt kapcsolgatni. 2,5 éves a lányom, szintén a szobatisztaságon dolgozik. Már nem is használunk bodyt egyáltalán.
2017. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Aki(k)nek nem tetszett a válaszom, az kifejtené, hogy miért... főleg, hog 0%-ot érdemeltem? Köszi!
2017. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!