Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szamos cipő, ugyan úgy jó...

Szamos cipő, ugyan úgy jó lehet ez is?

Figyelt kérdés

Most vettem használtan egy szamos cipőt, itthoninak.

Most érkezett meg. De látom, hogy ez puhább talpú, mint amiket eddig vettem neki újonnan. Meg nem annyira ez a merev bőr. De ez akkor benti cipő? Mert mikor először vettem ujonnan meg bentre, akkor is ezt a merevebbet adták a boltban.

Attól meg jó lehet? Tartja ugyan úgy a lábát? Magas szárú amúgy. Meg jó lehet kintre is?



2017. máj. 18. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szamos vagy Szamos Kölyök (supi)? Nem ugyanaz.
2017. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Supi.

Mert mi a különbség?

A hirdetésben ez nem volt feltüntetve.

2017. máj. 18. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekednek valami láb problémája van?

Ha normál lába van nem kellneki csak egy csúszás mentes zokni vagy valami melegebb lábbeli, de semmi esetre sem cipö.


Sajna még mindig elhitetik az anyákkal, hogy a gyerek lábát tartani kell. Ami egy nagy butaság. Vannak gyerekek akiknek befele forduló a lába, nekik az utcai használathoz, vagy az ovodába sepciális cipö kell.

DE az összes többi gyereknek mezitláb a legjobb. De mivel hideg a föld és kint szuros a talaj ezért adunk a gyerekre cipöt. Bent elég neki egy meleg zokni, kintre meg egy rugalmas talpu cipö kell neki.

2017. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 3- asnak igaza van. NEM a ciponek kell tartania a labat, hanem a boka csontnak.

Bentre meg nem kell cipo.

Tonkreteszed a labat.

Hasznalt cipo meg eleve nem javasolt.

2017. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értitek a kérdést.

Nem bentre vettem neki cipőt, hanem kintre itthoninak. És gondoltam nem fogok 10 000 ért cipőt venni amiben a a homokban, állatok körül (lovak stb) járkálhat, széthasználhatja. És alig használt cipőt vettem...

A kérdes meg az, hogy egy puhább talpú cipő az jó lehet e kintre is? Hogy ez esetleg nem benti cipő e?

És elsőnek meg azért vettem bentre cipőt, mert csak lábujjhegyre állt, meg nem tartotta valami szépen a lábát.

2017. máj. 18. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Puha talpú cipő jó kintre, gondolom rendes talpa van, csak puhábbnak érzed, könnyebben hajlik mint amit eddig hordtatok.

A saroknál kell legyen merevítés, ne tudd benyomni.

2017. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os

Köszönöm.

Nem tudtam benyomni a sarkát. Akkor gondolom jó lehet.

2017. máj. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!