Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem eredeti Nike Air Max cipő...

Nem eredeti Nike Air Max cipő is ugyan olyan kényelmes?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata erről?


Miben más mint az eredeti?



2016. aug. 6. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belerohad a lábad, 2 hét után elkezd széthullani...mi értelme gagyit venni, amit havonta cserélhetsz? vegyél eredetit és fél év múlva is úgy fog kinézni, mintha új lenne, nem olcsóbb, ha havonta kiadsz 5-6 ezret, mintha egyszer adsz érte 15-20ezret és az olyan is...
2016. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja és a minőségre garanciát is adnak, kiszakad becseréled vagy levásárolod, kész pénz kidobás kínai fost venni
2016. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt tapasztalatból írod?

Vagy csak azért mert utalod a hamisított cuccokat?? :))

2016. aug. 6. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, pont nike cipőm van egy igaz az nem air max, de megvan kb. 3-4 éve és egy kis ápolás után nem mondanád meg, hogy több idős 1 hónapnál. A másk meg pont most vettem kinai szutykot még így is 7ezer volt, mondom nyarat kihúzom vele, és 2 hét uzán meg kellett ragasztanom...száradjon le a kezem, ha még egyszer bemegyek egy kínai boltba...
2016. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nike, adidas és a hasonló márkák meg egyébként is nagyon strapabírók, azok megérik a pénzüket
2016. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éve Air Max van, és eredeti, a playersroomban vettem :D Ugyanúgy néz ki most is, mint akkor ! :) Semmi baja, és jól is néz ki, legjobb cipőm !!! :D Érdemesebb egy eredetit venni, mint egy gagyit, amit cserélhetsz havonta, ráadásul a gagyi kényelmetlen is ! 23F
2016. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed a kinait. Hordod. Ha ócska, szétszakad, kidobod, és veszel egy eredetit. Egyébként szerintem az a cipő hosszú életének titka, hogy nem hordod állandóan, hanem van több is és cserélgeted.
2016. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy-úgy 7. hozzászóló :D Ment a zöld :D
2016. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is addig így csináltam, hogy vettem kínait ugye az hamar szét megy és ha garanciás volt még akkor kicseréltem ha nem akkor meg vettem másikat.


És így ugye mindig más fajta cipő volt a lábamon. Na, de... Ezek valóban nem a legkényelmesebb cipők, ezért vettem walkmaxx ez már pár fokkal jobb (sokszor akciós)


Na most ugye nagy divat ez a Nike Air Max is, de én sokkalom az eredeti árát. Ezért is lettem kíváncsi, hogy vajon az utánzat is annyira kényelmes lehet?!

2016. aug. 6. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ne vegyél nike air maxot. Vegyél deszkás cipőt, azok nagyon kényelmesek. DC, Vans, Etnies

20 körül van mind

Van mid és high cipőik is.

2016. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!