Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyitott vagy zárt orrú szandál?

Nyitott vagy zárt orrú szandál?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, hogy a nyáron másfél évesemnek milyen szandált vegyek. Valószínűleg sokat leszünk játszótéren ahol homok és ilyen aprószemű sóder van. Nem akarom megfőzni szegényt, de a lábujjait is védni szeretném.

2017. máj. 29. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
nyitott. Semmi baja nem lesz a lábujjának, a homok bemegy, de az ki is jön. sokkal jobb ha a nagy melegben szellőzik a lába
2017. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Kicsinek zárt (2 éves), nagynak nyitott (6 éves). A kicsi azért kap zárt orrút, mert állandóan motorozik, rollerezik, nem a homok miatt.
2017. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
A focihoz és a motorozáshoz kell a zárt.
2017. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha motorozik is, akkor zárt. Bár a nyitottal gyorsan megtanulja, hogy ne húzza a lábát a földön.


Amúgy nálunk másfél éves kora óta nyáron gumiklumpája van. a legegyszerűbb, menet közben is meg lehet mosni, ha kell, könnyű kiönteni a homokot belőle, és cipőstől mehet a kádba, amikor hazérünk.

2017. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem írtam, kislányról van szó. A motorozás miatt vagyok tanácstalan igazából, úgy veszem észre most fog rákapni.
2017. máj. 29. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

vegyél neki gumiklumpát, azt legalább nem sajnálod majd. motorra, homokozóba a legjobb. ettől függetlenül pedig egy akármilyen (nyitott/zárt) szandit, ami tetszik sétálósnak.


egyébként nem kell motor, elég ha elbambul a gyerek és gyalog is simán lerúgja a betonon a lábkörmeit :o

2017. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Mindig zártat vettem, hogy védje a lábujjakat, pont ahogy írtad.
2017. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindig nyitottat vettem, soha nem rúgta le a körmét. a homok, kavics a zárt orrú szandiba is belemegy.
2017. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nemrég ezen gondolkodtam, aztàn a zàrt mellett döntöttem.

Van benti szandink, ami nyitott, szépen megy benne. Nemrég kivittem benne...kb 10 méter alatt 3* esett el benne...csúszdàzni sem tudott benne. Kapott egy zàrtat.

Màsfél éves motoros kissràc. :)

2017. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig nyitottat veszek, jobban szellőzik és rögtön megtanul lábhúzás nélkül motorozni, az meg később is előny.
2017. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!