Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Valóban elég egy mosókapszula...

Valóban elég egy mosókapszula egy 5 kgos töltetű géphez? Gyerekruhákhoz melyik jó? Mi vált be nektek? Már két éves lesz a fiam el szeretném hagyni a sensitivet.

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen elég nekem a 6kg mosógépbe is.

Én normál persil colort használok, de van belőle sensitiv és arielből is.

A többi márkát még nem próbáltam.

[link]

2017. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Lemaradt még egy link.

2017. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Èpp ma jott a megdobbenes.

Egy csomag persil kapszulat hasznaltam el.

Aztan elfogyott. Volt meg itthon folyekony mososzerem. Hat beletoltottem.

Olyan retkes ruhat szedtem ki a gepbol hogy az iszonyat.

Ennyivel jobban mos a sima folyekony mint a kapszula.

( a viz mindket esetben ugyanott halad át, tehat tenyleg a mosogepben ragadt az a sk trutymo)

Rendesen megilyedtem mikor kiszedtem a ruhat. Azt hittem tonkrement a gep es tiszta olaj belul minden.

2017. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Persil meg az Ariel kapszulát próbáltam, de nagyon nem vált be, elkezdett szürkülni a ruha, visszatértem a folyékony Arielhez és minden szép újra. Mondjuk kb. az ajánlott mennyiség dupláját használom a mosószerből, szerintem a kapszula egyszerűen nem elég, ahhoz meg drága, hogy hármasával dobáljuk a gépbe. Mi a gond a sensitive mosószerrel?
2017. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nincs gond vele de nem akarok annyiféle mosószert venni.
2017. jún. 13. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Én persil duo sensitive-et használok, teljesen meg vagyok elégedve vele. Mikor terhes lettem egyetlen másik mosószert sem tudtam elviselni annyira büdösnek éreztem őket. Ez mosószappanos, nagyon gyenge, kellemes illata van. Ezzel készülök mosni a babára is.
2017. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én mindig mindenki cuccát ugyanazzal mosom, a felnőttnek sem lesz baja a sensitive mosószertől ☺
2017. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyanazt használjuk a gyerekruhakhoz is mint amit eddig is magunknak.együtt is mossuk a ruhákat.nem allergiás rá!
2017. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én arielt mosopárnát használok ,nekem nem lett szürke ruha még töle és nem kell öblitö bele.
2017. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem pedig nem oldodik fel a mosogepben a kapszula. Altalaban egy ruhahoz tapadva talalom meg egy reszet. Tobbszor probalkoztam mar, de mindig csalodas a vege. :-(

Nekem amugy sok marka probalgatasa utan a Tomi folyekony valt be leginkabb. Nem az ar miatt, mindent kiprobaltam mar, a legdragabbig.

2017. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!