Öblítő hígítás?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és bár a puhaság miatt szeretnék öblítőt használni arra gondoltam hogy hígítom vízzel 1-1arányba. Vélemények? Tanácsok?
2017. jún. 15. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a puhaság miatt szeretnéd, használj inkább ecetet öblítő helyett, nyugodtan higíthatod azt is, mert bár azt szokták mondani nem lesznek ecet szagúak a ruhák tőle, amikor én töményen használtam mindig azok lettek.
2017. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Én is egy kis higított ecetet mondanék. Száradás után meg vasald ki a ruhákat, az puhítja.

A baba fél éves koráig nem javasolják az öblítőt.

2017. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapos a fiam.

Használok öblítőt, semmi gond nincs vele.

Ő a negyedik gyerekem, mindegyik ruháinak a mosásához használtam. Ők már jóval idősebbek, kamaszok. Egyik sem allergiás semmire, nincsenek bőrproblémáik.

2017. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az egy literesből két litert szoktam csinálni.a gyerek előtt is úgy öblítettem.nem érzékeny a bőre, ugyanúgy és ugyanazzal mosok mindent mint eddig
2017. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

A baba 3 hónapos koráig nem használunk semmi illatanyagot tartalmazó kozmetikumot, öblítőt stb.

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, jó így hígítva az öblítő, illetve arra figyelj, hogy az öblítés után jó ha 2-3szor hideg vízzel átlötykölöd még. Különben a baba ruhaneműk általában olyan anyagból készülnek, amik nem kemények.

Remélem tudtam kicsit segíteni! :)

üdv: védőnő

2017. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!